fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

West Ham – Newcastle Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

West Ham vs Newcastle: Przewidywania przed meczem

Wstęp

Dzisiejszym tematem naszej dyskusji jest zaplanowane spotkanie między West Hamem a Newcastle. Obie drużyny są dobrze przygotowane przed tą kolejną rundą rozgrywek Premier League. Na podstawie dostępnych informacji o formie, statystykach i kursach bukmacherskich ETOTO, przygotowaliśmy dla Was najważniejsze analizy i typy dotyczące tego spotkania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Analiza drużyn

West Ham

West Ham rozgrywał do tej pory siedem meczów w tym sezonie. Zajmują aktualnie siódmą pozycję w tabeli. Drużyna ta odniosła cztery zwycięstwa, jedną porażkę i zremisowała dwa razy. Ich najlepszym strzelcem jest Jarrod Bowen, który zdobył pięć bramek w siedmiu meczach. Zawodnikiem z największą liczbą asyst jest James Ward-Prowse z trzema asystami na koncie.

Newcastle

Newcastle również rozegrało siedem meczów w tym sezonie, plasując się na ósmym miejscu w tabeli. Drużyna ta odniosła cztery zwycięstwa, nie doznając żadnej porażki. Zremisowali również trzy razy. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Callum Wilson, który zdobył cztery gole w sześciu meczach. Zawodnikiem z największą liczbą asyst jest Kieran Trippier, który zanotował cztery asysty w siedmiu meczach.

Statystyki

Przeanalizujmy teraz niektóre kluczowe statystyki dotyczące obu drużyn przed tym meczem. West Ham do tej pory strzelił łącznie 13 goli, podczas gdy Newcastle zdobył aż 18 bramek. Jeśli chodzi o bramki stracone, West Ham przepuścił 10 goli, podczas gdy Newcastle tylko 7. Warto zauważyć, że West Ham celuje średnio 4.9 razy na bramkę, a Newcastle 6.9 razy. Jednak West Ham ma lepsze statystyki w blokowaniu strzałów, wykonując 1.7 bloków na mecz w porównaniu do 2.7 bloków Newcastle. W kwestii rzutów rożnych, obie drużyny są na podobnym poziomie, wykonując średnio 4.6 rzutów rożnych na mecz.

Typy Bukmacherskie

Na podstawie analizy statystyk i dostępnych kursów bukmacherskich na ETOTO, możemy przedstawić kilka typów zakładów dla tego spotkania:

1. Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:

– Zwycięstwo West Hamu: kurs 3.39
– Remis: kurs 3.75
– Zwycięstwo Newcastle: kurs 2.09

2. Prognozowany przebieg meczu:

– Liczba goli: Możemy spodziewać się dość otwartego spotkania, zatem obstawiamy wiele strzelonych bramek. Kurs na Over 2.5 gola to 1.80.

3. Prognozy i Strategie Zakładów:

– Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy może być dla Ciebie. Kurs na remis lub zwycięstwo West Hamu to 1.76.

– Zakłady na Strzelców: Biorąc pod uwagę golformę Jarroda Bowena i Calluma Wilsona, warto rozważyć zakłady na strzelców bramek. Kurs na to, że obaj strzelą, to 2.89.

– Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Kurs na handicap -0 dla Newcastle to 1.54.

Jak Grać?

Jeżeli nie jesteś jeszcze obeznany z zakładami bukmacherskimi, to kilka informacji może Ci się przydać. Po pierwsze, zarejestruj się na ETOTO, naszym rekomendowanym bukmacherze. Możesz skorzystać z różnych bonusów, szczególnie dla nowych użytkowników, które zwiększą Twoje szanse na wygraną. Pamiętaj, żeby zawsze stawiać odpowiedzialnie i w zakresie swoich możliwości finansowych.

Podsumowanie

Przed nami emocjonujący mecz między West Hamem a Newcastle. Obie drużyny prezentują dobrą formę i mają silnych strzelców w swoich szeregach. Na podstawie analizy statystyk, typujemy wiele strzelonych bramek i zakładamy, że obie drużyny zdobędą gole. Kursy bukmacherskie na ETOTO są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Pamiętaj, żeby obstawiać odpowiedzialnie i życzymy Ci powodzenia!

Artykuł przygotowany przez
[Twoje imię]
Ekspert ds. Zakładów Sportowych

[Kursy bukmacherskie na ETOTO: wstaw wszystkie kursy bukmacherskie na to spotkanie]

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.