fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

West Ham – Sheffield Utd Typy, Kursy, Zakłady 30.09.2023

W nadchodzącej kolejce Premier League spotka się West Ham United z Sheffield United. To będzie mecz, którego każdy fan futbolu nie powinien przegapić. Oba zespoły mają swoje cele i będą walczyć o trzy punkty. Czy West Ham utrzyma swoją dobrą formę, czy Sheffield United zdoła się odbudować? Zapraszam do analizy obu drużyn, statystyk oraz typów bukmacherskich.

Analiza drużyn

West Ham

West Ham United to zespół, który rozpoczął sezon w Premier League w bardzo obiecujący sposób. Zajmują obecnie siódmą pozycję w tabeli, z trzema zwycięstwami, jedną porażką i dwoma remisami. Ich najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem jest Jarrod Bowen, który strzelił już cztery bramki w tym sezonie. Zespół ma również jednego z najlepszych asystentów ligi w osobie Jamesa Ward-Prowse’a, który zanotował trzy asysty. W ostatnim meczu West Ham przegrał 0:1 z Lincoln City, przez co będą jeszcze bardziej zdeterminowani, by odnieść zwycięstwo w nadchodzącym spotkaniu.

Sheffield United

Sheffield United zaczęło sezon w Premier League w słabej formie. Zajmują aktualnie ostatnie miejsce w tabeli, bez ani jednego zwycięstwa. Mają na swoim koncie pięć remisów i jedną porażkę. Ich najlepszym strzelcem jest Gustavo Hamer, który zdobył już dwa gole. Niestety, forma drużyny nie jest optymalna, co było widać w ostatnim meczu, w którym przegrali aż 0:8 z Newcastle. Jednakże, nie można ich lekceważyć, ponieważ każdy zespół ma swoje lepsze i gorsze dni.

Statystyki

Patrząc na statystyki obu drużyn, można stwierdzić, że West Ham ma znaczną przewagę. Zdobyli do tej pory 11 goli, podczas gdy Sheffield tylko 5. West Ham strzela średnio 4.2 celne strzały na mecz, podczas gdy Sheffield tylko 2.8. West Ham również ma lepsze statystyki w posiadaniu piłki, rzutach rożnych oraz otrzymanych żółtych kartkach. Jednak warto zaznaczyć, że statystyki te dotyczą tylko rozgrywek Premier League, a nie innych rozgrywek, które oba zespoły również grają.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn, można przewidzieć, że West Ham będzie dominującą drużyną w tym spotkaniu. Ich dobra forma, skuteczność w strzelaniu bramek oraz silny skład powinny pozwolić im zdobyć trzy punkty.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie na stronie ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu jest zwycięstwo West Ham. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.48. Remis jest również możliwy, a kurs na ten rezultat to 4.73. Zdecydowanie bardziej ryzykownym typem jest zwycięstwo Sheffield United, gdzie kurs wynosi aż 6.51.

Prognozy i Strategie Zakładów

W przypadku tego meczu, warto rozważyć zakład podwójnej szansy na zwycięstwo West Ham lub remis. Kurs na ten rodzaj zakładu wynosi 1.13 dla opcji 1X, 1.20 dla opcji 12 i 2.66 dla opcji X2. Jeśli znamy formę strzelecką poszczególnych zawodników, warto również postawić zakład na to, że Jarrod Bowen zdobędzie gola w tym meczu. Handicap azjatycki może być także ciekawym wyborem, jeśli uważamy, że West Ham jest znacznie silniejszym zespołem.

Jak Grać?

Jeśli jesteś nowym graczem ETOTO, warto skorzystać z bonusów powitalnych dostępnych na ich stronie. Dodatkowo, zwróć uwagę na promocje sezonowe, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Pamiętaj o odpowiedzialnym podejściu do zakładów i graj tylko z pieniędzmi, na których stracie Ci nie zależy.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy West Ham United a Sheffield United zapowiada się interesująco. West Ham ma lepsze wyniki i wydaje się być faworytem do zwycięstwa. Jednakże, w futbolu wszystko może się zdarzyć, dlatego warto śledzić ten mecz wraz z ETOTO i skorzystać z dostępnych zakładów bukmacherskich. Niezależnie od wyniku, piłka nożna zawsze dostarcza emocji i niezapomnianych chwil dla fanów tego pięknego sportu.