fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widzew Łódź – Warta Poznań Typy, Kursy, Zakłady 04.11.2023

W najbliższym czasie czeka nas kolejne emocjonujące spotkanie w ramach rozgrywek Ekstraklasy. W sobotę 4 listopada na Stadionie Widzewa w Łodzi zmierzą się drużyny Widzew Łódź i Warta Poznań. To spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, biorąc pod uwagę formę obu zespołów oraz ich statystyki. Przyjrzyjmy się dokładniej tym drużynom i przeanalizujmy szanse na zwycięstwo w tym meczu.

Analiza drużyn

Widzew Łódź

Drużyna Widzewa Łódź znajduje się na 12. miejscu w tabeli Ekstraklasy. Dotychczas zdobyła 4 zwycięstwa, doznała 3 porażek i zremisowała 5 razy. Ich najlepszym strzelcem jest Pawłowski Bartłomiej, który w 11 meczach strzelił 3 bramki. Zawodnikiem z największą liczbą asyst w drużynie jest Milos Mato, który w 10 meczach zaliczył 2 asysty. Widzew w obecnym sezonie strzelił 15 goli, a pozwolił na stracone 17 bramek. Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że drużyna ta ma obecnie świetną formę, co potwierdził remis 1:1 z Ruchem Częstochowa.

Warta Poznań

Warta Poznań prezentuje się nieco gorzej w obecnym sezonie Ekstraklasy. Zajmuje 15. miejsce w tabeli, z 3 zwycięstwami, 5 porażkami i 5 remisami. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Szmyt Kajetan, który w 13 meczach zdobył 5 goli. Borowski Filip jest zawodnikiem, który zanotował najwięcej asyst w drużynie Warty Poznań – 1 w 9 spotkaniach. Drużyna ta ma na swoim koncie 13 goli strzelonych i 14 straconych. Należy też zauważyć, że ich aktualna forma jest słaba, ale ostatnie zwycięstwo 4:0 nad Stalą Brzeg może wpłynąć na ich morale.

Statystyki

Przed przewidywaniem wyniku meczu warto przyjrzeć się statystykom obu zespołów. Widzew Łódź ma nieco lepsze wyniki pod względem zdobytych goli, trafiając do siatki 15 razy, podczas gdy Warta Poznań zdobyła 13 goli. Jednak punkt w oczach bukmacherów idzie bardziej w stronę Widzewa. Oferuje on kursy 2.51 dla zwycięstwa gospodarzy, 3.20 na remis i 3.03 na zwycięstwo Warty Poznań.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk i kursów bukmacherskich można przewidzieć zacięte spotkanie, w którym obie drużyny będą walczyć o punkty. Biorąc pod uwagę dobrą formę Widzewa oraz słabszą grę Warty Poznań w ostatnich meczach, można spodziewać się, że gospodarze będą mieli pewną przewagę.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, najbardziej prawdopodobnymi wynikami tego meczu mogą być:
– Zwycięstwo Widzewa Łódź (remis zwracany)
– Wygrana Warty Poznań z dodatkowym handicapem +0.50
– Powyżej 2.5 gola w meczu

Proponowane Strategie Zakładów

Przyjrzyjmy się teraz możliwym strategiom zakładów dla tego spotkania.

1. Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być idealna dla Ciebie. Bukmacher ETOTO oferuje kursy odpowiednio 1.40, 1.37 i 1.54 na te zakłady.

2. Zakłady na Strzelców – Jeśli dobrze orientujesz się w formie poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładami na strzelca bramki. Można zwrócić uwagę na Bartłomieja Pawłowskiego z Widzewa, który ma już 3 bramki na koncie w tym sezonie. Oczywiście, nie zapominajmy o Kajetanie Szmycie z Warty Poznań, który zdobył już 5 goli.

3. Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być ciekawą opcją. W tym przypadku, biorąc pod uwagę lepszą formę Widzewa, możemy skorzystać z handicapu na ich korzyść.

Jak Grać?

Na platformie ETOTO możemy obstawia

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.