fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wigan – Portsmouth Typy, Kursy, Zakłady 30.09.2023

W dzisiejszym artykule zaprezentujemy analizę meczu pomiędzy drużynami Wigan i Portsmouth. Przedstawimy statystyki obu zespołów, typy bukmacherskie oraz kilka przydatnych strategii zakładowych. Będziemy korzystać z informacji dostarczonych przez firmę bukmacherską ETOTO, która oferuje szeroką gamę atrakcyjnych zakładów.

Analiza drużyn

Wigan

Drużyna Wigan nie ma najlepszego startu w rozgrywkach League One. Zajmuje aktualnie 21. miejsce w tabeli, z 4 zwycięstwami, 3 remisami i 1 porażką w 8 rozegranych meczach. Ich najlepszym strzelcem jest Charlie Wyke, który zdobył już 6 bramek w sezonie. W ostatnim meczu Wigan odnieśli zwycięstwo 4:1 nad Bristol Rovers, co może pozytywnie wpłynąć na morale zespołu. Jednak ich forma w ostatnich tygodniach jest słaba, przez co ich szanse w nadchodzącym meczu mogą być nieco ograniczone.

Portsmouth

Na przeciwko Wigan stanie silna drużyna Portsmouth, która obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli League One. W 9 rozegranych meczach odnieśli 5 zwycięstw i 4 porażki, nie remisując ani razu. Ich najlepszym strzelcem jest Colby Bishop, który ma już na swoim koncie 5 bramek w sezonie. W ostatnim spotkaniu Portsmouth przegrali 1:2 z Lincoln City, ale ogólnie ich forma jest stabilna i z pewnością spróbują odwrócić losy w nadchodzącym meczu.

Statystyki

Kiedy analizujemy statystyki obu drużyn, możemy zauważyć kilka interesujących faktów. Pod względem ilości meczów, Wigan rozegrało 8 spotkań, podczas gdy Portsmouth 9. Wigan ma na swoim koncie 4 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażkę, podczas gdy Portsmouth ma 5 zwycięstw i 4 porażki. Jeśli chodzi o ilość goli, Wigan zdobyło 13, a Portsmouth 15. Natomiast jeśli chodzi o gole stracone, Wigan ma na swoim koncie 12, a Portsmouth tylko 6. Może to sugerować, że drużyna Portsmouth ma lepszą obronę niż Wigan.

Warto również zwrócić uwagę na skuteczność strzałów na bramkę. Wigan ma średnio 3,5 celnych strzałów na mecz, 3,1 nietrafionych strzałów i 2,3 strzałów zablokowanych. Dla Portsmouth te liczby wynoszą odpowiednio 3,6, 2,7 i 2,6. Możemy zauważyć, że obie drużyny mają podobne wskaźniki trafności strzałów na bramkę, ale Portsmouth ma minimalną przewagę w tej kategorii.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie powyższych statystyk oraz analizy formy obu drużyn, możemy spodziewać się wyrównanego spotkania. Jednak ze względu na stabilną formę i lepszą pozycję w tabeli, Portsmouth jest faworytem w tym meczu. Przewidujemy, że drużyna Portsmouth może zdobyć zwycięstwo, choć wynik może być dość wyrównany.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Na podstawie kursów bukmacherskich dostępnych na ETOTO, najbardziej prawdopodobnym wynikiem tego meczu jest zwycięstwo Portsmouth. Kurs na zwycięstwo Wigan wynosi 3.05, na remis 3.45, a na zwycięstwo Portsmouth 2.15. Możemy zauważyć, że bukmacherzy widzą drużynę Portsmouth jako faworyta tego meczu.

Prognozy i Strategie Zakładów

Na podstawie powyższych informacji, kilka wartościowych strategii zakładowych można wziąć pod uwagę. Opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być atrakcyjna dla osób, które nie są pewne wyniku. W przypadku, gdy spodziewamy się wyrównanego meczu, zakład na ilość goli może być również interesujący. Opcja handicapu azjatyckiego może być dobrym wyborem, jeśli uważamy, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej.

Jak Grać?

Jeśli interesują nas zakłady na strzelców, warto zwrócić uwagę na Charlie Wyke z drużyny Wigan, który jest najlepszym strzelcem swojej drużyny w sezonie. Jeśli chodzi o drużynę Portsmouth, Colby Bishop jest liderem strzelców i również może być dobrym wyborem. Dla osób, które chcą skorzystać z promocji bukmacherskich, warto zapoznać się z ofertą ETOTO, która oferuje różne bonu sy dla nowych i stałych graczy.

Podsumowanie

W przygotowanym dzisiaj artykule przeanalizowaliśmy mecz pomiędzy drużynami Wigan i Portsmouth. Na podstawie statystyk, możemy stwierdzić, że drużyna Portsmouth ma oczywistą przewagę. Jednak w piłce nożnej wszystko może się zdarzyć, dlatego każdy zakład wiąże się z pewnym ryzykiem. Warto zatem korzystać z promocji bukmacherskich oferowanych przez ETOTO, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Mecz pomiędzy Wigan i Portsmouth zapowiada się emocjonująco i z pewnością przyciągnie uwagę fanów piłki nożnej!

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.