fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Włochy – Macedonia Płn. Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

Wielkie emocje, gorąca rywalizacja i nieprzewidywalność – tak w skrócie można opisać zbliżający się mecz piłkarski, który bez wątpienia skradnie serca fanów futbolu. Starcie Włochów, dumnych ze swojej solidnej gry i stabilnej formy, z ambitnymi zawodnikami z Macedonii Północnej, którzy mimo niesprzyjających statystyk, mają apetyt na sukces.

Czy faworyzowani przez bukmacherów Azzurri potwierdzą swoją przewagę, czy może czeka nas niespodzianka autorstwa Macedończyków? Przed nami nie tylko bitwa na murawie, ale i w zakładach bukmacherskich, gdzie każdy kibic będzie mógł przetestować swoją intuicję.

Analiza drużyn

Reprezentacja Włoch

Włosi są na drugim miejscu w tabeli z dwoma wygranymi, dwoma remisami i jedną porażką. Forma zespołu jest stabilna i regularnie prezentuje solidną grę. Najlepszy strzelec zespołu, Davide Frattesi, zdobył już trzy gole pomimo tylko trzech meczów, a Giovanni Di Lorenzo prowadzi zespół z trzema asystami.

Macedonia Północna

Zespół Macedonii Północnej również ma stabilną formę i okupuje szóste miejsce w tabeli. Najlepszy strzelec zespołu, Elif Elmas, grał w wszystkich sześciu meczach i zdobył trzy gole. Jovan Manev, z dwiema asystami, jest najbardziej pomocnym zawodnikiem w zespole.

Statystyki przedmeczowe

Włosi zdobyli łącznie 11 bramek, a Macedończycy 7. Jednak Włosi stracili 7 goli, podczas gdy Macedończycy stracili aż 14 goli. Włosi są lepsi w posiadaniu piłki, z 58,8% czasu gry. Natomiast Macedończycy mają tylko 43,3% czasu gry. Co do strzałów, Włosi mają średnio 4 celne strzały na mecz, podczas gdy Macedończycy mają średnio 3,7.

Włochy – Macedonia Północna: typy bukmacherskie

Biorąc pod uwagę wszystkie statystyki i formę obu drużyn, możemy przewidzieć, jak potoczy się ten mecz.

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie dotychczasowych wyników i formy drużyn, przewiduje się, że Włochy będą dominować i prawdopodobnie zdobędą więcej goli.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

ETOTO daje następujące kursy:

  • Włochy wygrywają: 1.14
  • Remis: 7.58
  • Macedonia zwycięża: 18.76

Te wyniki sugerują, że Włochy są faworytem w tym meczu.

Prognozy i strategie zakładów

Jeśli chodzi o strategie zakładów, warto skupić się na kilku kluczowych obszarach. Zakłady na początkowy gol są wartościowe, ze względu na formę strzelców i ich skuteczność.
ETOTO oferuje atrakcyjny zakład „Kiedy 1. gol zostanie strzelony (przedział 15′)”, z różnymi opcjami przedziałów czasowych.

Jak typować mecz Włochy – Macedonia Północna?

Różne strategie zakładów mogą przynieść różne wyniki, w zależności od Twojego stylu gry. Jeśli zdecydujesz się na handicap azjatycki, warto rozważyć zakład +0,50 na Macedonię Północną. Jeśli jesteś pewny wyniku, wybór podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.

Podsumowanie

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej oczekiwanych meczów tego sezonu. Z jednej strony mamy solidny zespół Włoch, z drugiej – ambitny zespół Macedonii Północnej, którego nie wolno lekceważyć. Korzystając z zawartych tutaj danych statystycznych i prognoz, gracze będą mogli podejmować świadome decyzje i cieszyć się grą. Pamiętajcie jednak, że zakłady bukmacherskie powinny być traktowane jako forma rozrywki. Zawsze graj odpowiedzialnie!