fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wolfsburg – Leverkusen Typy, Kursy, Zakłady 21.10.2023

Kolejne emocje czekają nas w Bundeslidze! Przed nami starcie dwóch potężnych drużyn: Wolfsburg i Leverkusen. Zarówno jedna, jak i druga ekipa ma swoje mocne strony i wspaniałych zawodników, ale czy jeden zespół wykaże się większą siłą? W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej obu drużynom, przeanalizujemy ich statystyki, przedstawimy typy bukmacherskie i oczywiście omówimy kursy dostępne na platformie ETOTO. Czy gotowi jesteście na kolejną dawkę futbolowych emocji? W takim razie, zapraszam do lektury!

Analiza drużyn

Wolfsburg

Drużyna z Wolfsburga aktualnie zajmuje 7. miejsce w tabeli. Ich forma jest stabilna, a to szczególnie widoczne w ostatnich wynikach. Do tej pory rozegrali 7 spotkań, z czego 4 zakończyły się zwycięstwem dla Wolfsburga, a 3 remisem. Mimo że ich gol strzelony – 10 – jest nieco niższy od Leverkusen (23), to drużyna prezentuje się solidnie w defensywie, tracąc zaledwie 9 bramek do tej pory. Warto zwrócić uwagę na Jonasa Winda, najlepszego strzelca drużyny, który zdobył 7 goli w dotychczasowych meczach.

Leverkusen

Lider tabeli – Leverkusen – udowadnia, że są obecnie jednym z najlepszych zespołów w Bundeslidze. Sześć zwycięstw w 7 meczach mówi samo za siebie. Ich atak jest nie do zatrzymania, strzelając aż 23 gole, co daje im drugie miejsce pod względem strzelonych bramek w całej lidze. Boniface Victor jest bez wątpienia gwiazdą tej drużyny, mając na koncie również 7 trafień. Przez ostatnie spotkanie polegli jednak ze swoim największym rywalem i nie mogą pozwolić sobie na kolejne straty punktów.

Statystyki

Patrząc na statystyki, możemy zobaczyć, że obie drużyny mają określone silne strony i punkty do poprawy. Wolfsburg szczyci się skutecznym wykorzystywaniem rzutów rożnych i kontrolą posiadania piłki na poziomie 48%. Leverkusen natomiast dominuje w posiadaniu piłki, mając imponujące 58.3%. Możliwe, że druga drużyna będzie próbować wykorzystać swoje umiejętności w tym zakresie, aby zdobyć przewagę nad rywalami.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując statystyki oraz formę obu drużyn, można oczekiwać, że będzie to wyrównane spotkanie. Jednak z uwagi na potencjał ofensywny Leverkusen, możemy oczekiwać, że to oni będą dyktować warunki na boisku.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

1. Wolfsburg 0-2 Leverkusen – 10.73
2. Wolfsburg 1-1 Leverkusen – 6.25
3. Wolfsburg 1-2 Leverkusen – 8.51

Prognozy i Strategie Zakładów

Podwójna Szansa może być atrakcyjną ofertą dla tych, którzy nie są pewni wyniku. Możesz obstawić 1X (kurs 2.09), 12 (kurs 1.25) lub X2 (kurs 1.22), dając sobie większe pole manewru.

Zakłady na Strzelców to kolejna ciekawa opcja dla tych, którzy chcą wykorzystać wiedzę na temat formy poszczególnych graczy. Możesz obstawić Boniface’a Victora (kurs 1.75) jako najlepszego strzelca w drużynie Leverkusen.

Dla tych, którzy uważają, że Leverkusen jest zdecydowanie lepsze od Wolfsburga, handicap azjatycki może być godny uwagi. Możesz obstawić Leverkusen -1 (kurs 4.29), dając zespółowi przewagę na starcie.

Jak Grać?

– Podwójna Szansa: zakład na 1X (kurs 2.09) lub X2 (kurs 1.22).
– Zakłady na Strzelców: obstaw Boniface’a Victora (kurs 1.75) jako najlepszego strzelca.
– Handicap Azjatycki: postaw na Leverkusen -1 (kurs 4.29).

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Wolfsburgiem a Leverkusenem zapowiada się na bardzo interesujące starcie. Zarówno jedna, jak i druga drużyna ma swoje wady i zalety, ale to Leverkusen wydaje się być nieco silniejsze i wciąż niepokonane. Jednakże Wolfsburg posiada dobrą formę i z pewnością nie łatwo będzie im toczyć walkę. Patrząc na prowadzone zakłady bukmacherskie na ETOTO, może być opłacalne postawić na podwójną szansę 1X (kurs 2.09) lub zakład na strzelca, Boniface’a Victora (kurs 1.75). To zapowiada się na mecz, który dostarczy nam wielu emocji i pięknych akcji na boisku.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.