fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wolverhampton – Aston Villa Typy, Kursy, Zakłady 08.10.2023

Wstęp

W dzisiejszym artykule skupimy się na nadchodzącym meczu między Wolverhampton a Aston Villą. Obie drużyny będą rywalizować w ramach Premier League na stadionie Molineux Stadium w Wolverhampton, Anglia. Przeanalizujemy formę obu zespołów, przedstawimy najważniejsze statystyki i podzielimy się naszymi typami bukmacherskimi na ten mecz. Aby podkreślić nasze typy, skorzystamy z kursów bukmacherskich udostępnionych przez ETOTO.

Analiza drużyn

– Wolverhampton:

Obecnie Wolverhampton zajmuje 15. miejsce w tabeli Premier League. Zanotowali 2 zwycięstwa, 1 porażkę i 4 remisy w 7 rozegranych meczach. Pod względem liczby strzelonych bramek są trochę w tyle, zdobywając tylko 8 goli, podczas gdy ich przeciwnicy, Aston Villa, mają na swoim koncie aż 18 trafień. Jednak statystyki pokazują, że Wolverhampton ma dobre statystyki defensywne, tracąc tylko 13 goli w tych 7 meczach. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Hee-chan Hwang, który zdobył 4 bramki. Warto również zauważyć, że Neto Pedro jest liderem drużyny pod względem liczby asyst, z 4 na koncie.

– Aston Villa:

Aston Villa ma wyższą pozycję w tabeli, zajmując 5. miejsce. Ich bilans to 5 zwycięstw, 2 remisy i 0 porażek w 7 meczach. Zdobycie 18 goli sprawia, że ​​są jedną z najskuteczniejszych drużyn ligi, a najlepszym strzelcem jest Ollie Watkins, który również ma na swoim koncie 4 gole. Watkins jest również liderem drużyny pod względem asyst, z 3 asystami na koncie. Aston Villa ma również dobre statystyki defensywne, tracąc tylko 11 goli.

Statystyki

Przedstawmy teraz niektóre istotne statystyki dotyczące tych drużyn. Wolverhampton ma średnio 3.0 celnych strzałów na mecz, podczas gdy Aston Villa ma ich 6.0. Jeśli chodzi o strzały niecelne, Wolverhampton ma średnio 3.6, a Aston Villa również 3.6. Oba zespoły mają podobne statystyki dotyczące blokowanych strzałów, 2.4 dla Wolverhampton i 2.7 dla Aston Villi. Aston Villa jest również lepsza w rzutach rożnych, wykonując ich średnio 5.3 na mecz, podczas gdy Wolverhampton tylko 2.7. Jeśli chodzi o posiadanie piłki, Aston Villa ma przewagę, utrzymując średnio 48.3% posiadanie, podczas gdy Wolverhampton ma 43.9%. Pod względem kartek, Wolverhampton otrzymało 3.1 żółtych kartek na mecz, a Aston Villa 2.9.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu:

W tym meczu spodziewamy się zaciętej walki pomiędzy Wolverhampton a Aston Villą. Wolverhampton będzie starać się poprawić swoją pozycję w tabeli, podczas gdy Aston Villa będzie dążyć do utrzymania swojej dobrej formy. Oczekujemy, że obie drużyny będą miały okazję strzelić bramki, biorąc pod uwagę, że Aston Villa ma obecnie jedno z najlepszych ataków w lidze.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki:

Na podstawie analizy statystyk i formy drużyn, nasze najbardziej prawdopodobne wyniki to:

– Wolverhampton 1 – 2 Aston Villa
– Wolverhampton 2 – 2 Aston Villa

Prognozy i Strategie Zakładów:

Biorąc pod uwagę kursy bukmacherskie dostępne na ETOTO, nasze typy bukmacherskie na ten mecz to:

– Podwójna szansa: 1X (kurs 1.73) – Ta opcja daje nam większe bezpieczeństwo, ponieważ obstawiamy, że Wolverhampton lub Aston Villa nie przegrają tego meczu.
– Zakłady na strzelców: Watkins Ollie – Zważywszy na formę i skuteczność Watkinsa w strzelaniu bramek, obstawienie jego trafienia w tym meczu może być dobrym wyborem. (kurs na 1 lub więcej goli: 14.00)
– Handicap azjatycki: Wolverhampton +1.5 (kurs 1.27) – Uważamy, że Wolverhampton może utrzymać się w tym meczu i przegrać nie więcej niż 1 bramką.

Jak Grać?

Jeśli nie jesteś pewien wyniku tego meczu, opcje podwójnej szansy (1X, 12, X2) mogą być dla Ciebie. Pozwolą one zminimalizować ryzyko i obstawić wynik, w którym Wolverhampton lub Aston Villa na pewno nie przegrają.

Zakłady na strzelców są również popularnym wyborem, zwłaszcza jeśli znasz formę poszczególnych graczy. W tym meczu warto zastanowić się nad obstawieniem gola dla Watkinsa z Aston Villi, biorąc pod uwagę jego dotychczasową skuteczność w sezonie.

Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza od drugiej, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. W tym przypadku, obstawienie Wolverhampton +1.5 oznacza, że ​​jeśli Wolverhampton przegra różnicą nie większą niż 1 bramka, nasz zakład zostanie rozliczony jako wygrany.

Podsumowanie

Mecz między Wolverhampton a Aston Villą zapowiada się jako widowisko pełne emocji. Obie drużyny mają swoje mocne strony i będą dążyć do zdobycia trzech punktów. Nasze typy bukmacherskie na ten mecz obejmują podwójną szansę (1X), zakłady na strzelców z udziałem Watkinsa z Aston Villi oraz handicap azjatycki z wykorzystaniem Wolverhampton +1.5. Kursy bukmacherskie dostępne na ETOTO oferują atrakcyjne opcje dla graczy. Przed podjęciem decyzji o obstawieniu tego meczu, zawsze zalecamy przemyślane podejście, analizę statystyk i uważne zapoznanie się z ofertą bukmachera.

Promocje na ETOTO

Jeżeli chodzi o promocje bukmacherskie, ETOTO oferuje różne bonusy dla nowych i stałych graczy. Warto zwrócić uwagę na bonusy powitalne oraz róźnego rodzaju promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Sprawdź ofertę na stronie ETOTO i wykorzystaj bonusy, aby jeszcze bardziej cieszyć się swoją przygodą z zakładami sportowymi.

Życzymy wszystkim fanom piłki nożnej niezapomnianych emocji podczas oglądania tego meczu i powodzenia w zakładach u bukmachera ETOTO!