fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

York – Chester Typy, Kursy, Zakłady 14.11.2023

Dzisiaj przyjrzymy się jednemu z ciekawszych starć w ramach Pucharu FA, gdzie zespół York zmierzy się z zespołem Chester. Obie drużyny będą walczyć o awans do kolejnej rundy tych prestiżowych rozgrywek. Przygotowaliśmy dla was wyjątkowo interesujący artykuł, w którym przedstawimy analizę obu drużyn, przyjrzymy się statystykom, a także podzielimy się naszymi typami bukmacherskimi na ten mecz. A wszystkie nasze typy znajdziecie na jednym z najbardziej renomowanych bukmacherów online – ETOTO!

Analiza drużyn

York City

Drużyna York w ostatnich spotkaniach prezentuje się dość słabo. Ostatnio przegrali z Fylde 0:2, co nieco zatrzęsło ich pewnością siebie. Jednak nie można zapominać, że jest to zespół, który potrafi zaskoczyć i wygrać nawet z faworytami. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że York występuje w roli gospodarza w tym meczu, co z pewnością będzie dla nich dodatkowym wsparciem.

Chester FC

Zespół Chester prezentuje się stabilnie w ostatnim czasie. W ostatnim meczu przegrali 2:3 z Darlington, ale mimo tego udowodnili, że potrafią walczyć. Mają solidny skład, który potrafi stawić czoła każdej drużynie. Ich pewność siebie może sprawić, że będą w stanie zdobyć ważne punkty w tym spotkaniu.

Statystyki przedmeczowe York – Chester

Przedstawienie statystyk może pomóc nam w lepszym zrozumieniu aktualnej sytuacji obu drużyn. Warto jednak pamiętać, że podane statystyki odnoszą się do rozgrywek opisanych w informacjach i nie uwzględniają ewentualnych zmian formy drużyn.

 • Obecna forma zespołu York: słaba.
 • Obecna forma zespołu Chester: stabilna.
 • Ostatni mecz drużyny York: Lis 11 | 2023 Z Fylde 0 : 2 York.
 • Ostatni mecz drużyny Chester: Lis 11 | 2023 P Darlington 3 : 2 Chester.
 • Rodzaj rozgrywek: Puchar FA.
 • Runda: Runda 1.

York – Chester: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Analizując obecną formę obu drużyn, można oczekiwać zaciętego spotkania, w którym obie strony będą walczyć o zwycięstwo. Drużyna York będzie dążyła do odbudowania formy po ostatniej porażce, a Chester będzie chciało potwierdzić swoją stabilność. Widzimy więc przed nami pasjonujące widowisko!

Najbardziej prawdopodobne wyniki

 • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot): Jest to opcja, którą wielu bukmacherów uważa za najbardziej prawdopodobną. Wygrana York może być ciekawym obstawieniem.
 • Klub 2 +0.50 (AH): To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę stabilność drużyny Chester.
 • Powyżej 2.5 Gola: Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami. Zakład na powyżej 2.5 gola może być dobrym wyborem.

Prognozy i strategie zakładów

 • Podwójna Szansa: Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
 • Zakłady na Strzelców: Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
 • Handicap Azjatycki: Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Podsumowanie

Przed nami emocjonujące starcie w ramach Pucharu FA, gdzie zespół York zmierzy się z zespołem Chester. Oba zespoły będą dążyć do zwycięstwa, co gwarantuje nam pasjonujące widowisko. Moje typy bukmacherskie na ten mecz są następujące: obstawiam remis zwracany, handicap dla drużyny Chester oraz zakład na powyżej 2.5 gola. Pamiętajcie, że wszystkie te typy możecie znaleźć na platformie ETOTO. Niezależnie od tego, które drużyny będą miały przewagę, jestem pewien, że zostaniemy świadkami piłkarskiej rewolty. Zapraszamy do ekscytującej przygody i nie zapomnijcie obstawić swojego typu na ETOTO!

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.