fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel Typy, Zapowiedź, Kursy | MEGA KURS 300.00

FINAŁ LM W SIATKÓWCE: ZAKSA – JASTRZĘBSKI | 20.05.2023

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany finał siatkarskiej Ligi Mistrzów 2022/23. Już 20 maja o 20:30 rozpocznie się mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel. Jakie typy bukmacherskie warto wziąć pod uwagę? Nasze propozycje, aktualne kursy i analizę obu drużyn znajdziesz poniżej!

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel: kursy bukmacherskie i data spotkania

 • Data i godzina spotkania: 20.05.2023, 20:30
 • Typ rozgrywek: f​​inał siatkarskiej Ligi Mistrzów 
 • Wygra ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: 2.10
 • Wygra Jastrzębski Węgiel: 1.75
 • Transmisja: Polsat Sport

Finał sezonu siatkarskiej Ligi Mistrzów to gwarancja sportowych emocji na najwyższym poziomie oraz okazja do postawienia zakładów bukmacherskich z wysokimi kursami. Jak obstawiać mecz ZAKSA – Jastrzębski? Typy bukmacherskie wskazują na ekipę z Jastrzębia-Zdroju, ale nie powinniśmy zapominać o tym, że finał w tętniącej dopingiem arenie Pala Alpitour może rządzić się swoimi prawami.

Zapowiedź meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel

Spotkanie dwóch polskich drużyn w finale Ligi Mistrzów to zdecydowanie jeden z najważniejszych momentów dla siatkówki w naszym kraju. Mimo iż możemy już cieszyć się z tego, że trofeum na pewno zdobędą nasi rodacy, to warto zastanowić się nad tym, kto ma na to większe szanse. 

W bilansie bezpośrednich pojedynków prowadzi Kędzierzyn-Koźle. Aż czternaście wygranych przy dziewięciu porażkach zdaje się stawiać Zaksę w roli faworyta. Natomiast gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż trzy razy pod rząd przegrali z Jastrzębskim, szanse zaczynają prezentować się zupełnie inaczej.

Co więcej, po głośnym finale PlusLigi to Jastrzębski Węgiel sięgnął po mistrzowski tytuł. Czy to oznacza, że rozpędzona ekipa z Jastrzębia-Zdroju może odprawić rywali z kwitkiem? Kursy bukmacherskie jasno wskazują na to, że więcej atutów mają po swojej stronie mistrzowie Polski.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to jednak wymagająca drużyna, która nie bez powodu wygrywała w latach 2021-22 finały Ligi Mistrzów z Itas Trentino. Dla porównania największą zdobyczą Jastrzębskiego w tej kwestii jest brąz z Ankary w 2014 roku.

Kursy na finał siatkarskiej Ligi Mistrzów

Wspomnieliśmy już o tym, że typy na mecz ZAKSA – Jastrzębski Węgiel faworyzują drużynę z Jastrzębia-Zdroju. Sprawdźmy zatem konkretne propozycje od bukmachera ETOTO i zobaczmy, ile można wygrać z kuponu na finał siatkarskiej Ligi Mistrzów. 

Wygraną ZAKSY wyceniono na 2.10, a w przypadku obstawienia wygranej Jastrzębskiego bukmacher proponuje 1.75. Nie jest to duża różnica, ale wyraźnie wskazuje na to, że w oczach analityków to zwycięzcy PlusLigi mają większe szanse na sięgnięcie po puchar.

Kurs 300 na rozegranie czwartego seta

Chcesz postawić kupon na finał siatkarskiej Ligi Mistrzów po najwyższym kursie w Polsce? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W specjalnej promocji przygotowanej z okazji polskiego finału obstawisz zakład na to, że w meczu odbędą się minimum 4 sety po niesamowitym kursie 300.00. Jak to zrobić? Już tłumaczymy!

Jak odebrać Mega Kurs na cztery sety w meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel:

 • Załóż konto w ETOTO.
 • Wpłać depozyt o wartości nie mniejszej niż 100 PLN i odbierz bonus 100%.
 • Obstaw zakład na rozegranie minimum czterech setów za 1 PLN po najwyższym kursie w Polsce 300.00!
 • Jeśli kupon okaże się wygrany, to otrzymasz 300 PLN bonusu bez warunków obrotowych.
 • Jedyne co musisz zrobić, to postawić w ETOTO jeden zakład, aby uwolnić przyznane środki. 
 • Po uwolnieniu bonusu wypłacisz środki na swoje konto bankowe, lub przeznaczysz je na kolejne zakłady – decyzja należy do Ciebie!

ZAKSA – Jastrzębski: typy bukmacherskie

Czy Jastrzębski Węgiel ma szanse na czwartą wygraną pod rząd? Bez wątpienia Jastrzębianie są w formie i nie bez powodu stawia się ich w roli faworytów. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ZAKSA to drużyna doświadczona w rozgrywkach na arenie międzynarodowych, a dwa zwycięstwa w Lidze Mistrzów wywalczyła zupełnie zasłużenie. 

Na kogo stawiamy? Przede wszystkim spodziewamy się niezwykle wyrównanego meczu, a co za tym idzie, sugerujemy zakład na to, że „4. set zostanie rozegrany” z kursem w ETOTO 1.42 lub w promocji Mega Kurs z mnożnikiem 300.00.

 • Nasz typ: Czwarty set zostanie rozegrany „tak” (1.42 lub 300.00)