fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zambia – Republika Kongo Typy, Kursy, Zakłady 17.11.2023

W najnowszej serii spotkań eliminacyjnych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, reprezentacja Zambii zmierzy się z drużyną Konga. Obie ekipy będą dążyć do zdobycia cennych punktów, które zaprowadzą ich na drogę do mistrzostw. Przedstawimy analizę obu zespołów, omówimy najważniejsze statystyki oraz zaprezentujemy nasze typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza drużyn

Zambia

Reprezentacja Zambii prezentuje się obecnie bardzo stabilnie. W ich ostatnim meczu eliminacyjnym, pokonali drużynę Ugandy rezultatem 3:0. Wynik ten dodatkowo podkreślił dobrą formę zespołu. Drużyna Zambii jest znana ze swojej zdolności do strzelania bramek, a statystyki potwierdzają, że są w stanie dokonać tego zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie meczu.

Republika Kongo

Drużyna Konga przedstawia się nieco słabiej, niż ich rywale. Ostatni mecz, w którym zremisowali z reprezentacją Gambii 2:2, potwierdził kłopoty drużyny z utrzymaniem dobrej formy. Kongijczycy będą musieli poprawić swoje osiągnięcia, jeśli chcą rywalizować z silną drużyną Zambii.

Statystyki

Analizując statystyki obu zespołów, warto zwrócić uwagę na gole strzelone i gole wpuszczone w pierwszej połowie meczu. Zambijska drużyna ma średnio 0.3 gola na swoim koncie, podczas gdy Kongo osiąga tylko 0.2 gola. Jeśli chodzi o gole wpuszczone, Zambijczycy dopuszczają się średnio 0.1 gola, podczas gdy Kongo musi zabezpieczyć swoją bramkę przed 0.6 golem. W drugiej połowie meczu, Zambia zdobywa średnio 0.6 gola, a Kongo 0.4 gola. Gole wpuszczone przez Zambię w drugiej połowie wynoszą średnio 0.1, podczas gdy Kongo musi bronić swoją bramkę przed 0.9 golem. Różnica bramek w pierwszej połowie wynosi +0.2 dla Zambii i -0.4 dla Konga.

Zambia – Republika Kongo: typy bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Po analizie statystyk i formy obu drużyn, możemy spodziewać się wyrównanego spotkania. Obydwie drużyny będą walczyć o zwycięstwo, ale reprezentacja Zambii ma przewagę ze względu na swoją stabilną formę.

Najbardziej prawdopodobne wyniki

  • Klub 1 Wygrywa (Remis = zwrot) – Jest to opcja, którą wielu typerów uważa za najbardziej prawdopodobną.
  • Klub 2 +0.50 (AH) – To kolejny typ, który zdobywa na popularności, biorąc pod uwagę formę Konga.
  • Powyżej 2.5 Gola – Statystyki obu drużyn sugerują, że możemy spodziewać się meczu z kilkoma bramkami.

Prognozy i Strategie Zakładów

  • Podwójna Szansa – Nie jesteś pewien wyniku? Opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być dla Ciebie.
  • Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki.
  • Handicap Azjatycki – Uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza? Handicap azjatycki może być dobrym wyborem.

Jak typować mecz Zambia – Republika Kongo?

Jeśli jesteś fanem sportowych zakładów bukmacherskich, ETOTO ma dla Ciebie wiele atrakcyjnych promocji. Dla nowych i stałych graczy oferują one różne bonusy powitalne i promocje sezonowe, które mogą zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Ponadto, liczba dostępnych zakładów i konkurencyjne kursy sprawiają, że ETOTO jest jednym z najlepszych wyborów dla miłośników zakładów sportowych.

Podsumowanie

Mecz między Zambią a Kongiem zapowiada się interesująco, ze względu na dobre formy obu drużyn. Statystyki wskazują na większe szanse na zwycięstwo Zambii, ale Kongo na pewno nie będzie chciało łatwo się poddać. Jeśli jesteś fanem sportowych zakładów, mam nadzieję, że nasze typy bukmacherskie pomogą Ci w dokonaniu trafnych wyborów. Nie zapomnij skorzystać z atrakcyjnych bonusów oferowanych na ETOTO i cieszyć się emocjonującym widowiskiem na boisku.