fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zamora – Santander Typy, Kursy, Zakłady 01.11.2023

Awans w obejściach: Zamora kontra Santander

Wstęp

Na horyzoncie pojawił się mecz, który będzie przyciągał uwagę fanów futbolu. Drużyna Zamora zmierzy się ze swoim rywalem, Santander, w starciu w ramach pierwszej rundy Copa del Rey. Ten emocjonujący mecz odbędzie się na Estadio Rute de la Plata w Zamora, Hiszpania. Sprawdźmy, jak obie drużyny radzą sobie w ostatnich meczach i jakie są szanse na zwycięstwo.

Analiza drużyn

Zamora

Drużyna Zamora nie może pochwalić się dobrą formą w ostatnim czasie. Ich ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:0 nad Real Oviedo B, co jest obiecującym znakiem przed nadchodzącym meczem z Santander. Jednak to niepowodzenie w poprzednich starciach dało im wynik „słaba” pod względem formy. Wciąż mają wiele do udowodnienia swoim kibicom i możliwe, że ich zapał przekłada się na lepsze rezultaty.

Santander

Santander pod względem formy jest znacznie bardziej stabilny niż ich przeciwnicy. W ostatnim meczu pokonali Ferrol 3:1, co dowodzi, że mają wzrost formy. Ich forma jest oceniana jako „stabilna”, co może przynosić im korzyści podczas tego spotkania. Santander będzie zdeterminowany, aby utrzymać swoją dobrą passę i zdobyć kolejne zwycięstwo.

Statystyki

Analizując statystyki obu drużyn, można zauważyć pewne ciekawe fakty. Patrząc na pierwszą połowę, Zamora zdobywa średnio 0.8 gola, podczas gdy Santander uzyskuje wynik 0.9 gola. Jeśli chodzi o gole przyjęte, Zamora ma średnio 0.2 gola, podczas gdy Santander przyjmuje średnio 0.8 gola. Jeżeli natomiast porównamy różnicę goli, w pierwszej połowie Zamora ma wynik +0.6, podczas gdy Santander ma wynik +0.1. W drugiej połowie gospodarze mają przewagę ze średnią 1.0 gola, podczas gdy Santander uzyskuje średnio 0.7 gola. Co do gole dopuszczone, Zamora przyjmuje średnio 0.2 gola, podczas gdy Santander osiąga wynik 0.6 gola.

Typy Bukmacherskie

Prognozowany przebieg meczu

Na podstawie analizy statystyk i formy drużyn, można przewidzieć wyrównane starcie. Obie drużyny mają zdolność do strzelenia bramki, ale także mają problemy w obronie. Wydaje się, że spotkanie pokaże ofensywną grę z obu stron, ale wynik może zależeć od tego, kto lepiej wykorzysta swoje szanse.

Najbardziej Prawdopodobne Wyniki

Biorąc pod uwagę aktualne zakłady bukmacherskie, najbardziej prawdopodobnym wynikiem gry jest zwycięstwo Santander. Jednak zaskoczenie ze strony Zamora nie jest wykluczone, a remis również jest możliwy. Zawodnicy obu drużyn będą dążyć do zdobycia co najmniej jednej bramki, co zapowiada emocjonujące starcie.

Betting odds

ETOTO, wiodący dostawca usług bukmacherskich, oferuje konkurencyjne kursy na to spotkanie. Według ETOTO, zakłady 1X2 mają następujące kursy: Zamora – 5.86, Remis – 3.82, Santander – 1.59. Jeśli chodzi o awans zespołu, kursy są następujące: Zamora – 3.55, Santander – 1.27. Dla opcji podwójnej szansy, kursy wynoszą: 1X – 2.28, 12 – 1.26, X2 – 1.14. Jeśli chodzi o liczbę goli, kursy dla sumy poniżej 1.5 gola wynoszą 2.65, a dla powyżej 1.5 gola wynoszą 1.38. Dla drugiej połowy z handicapem 2:0, kursy wynoszą: Zamora 2:0 – 1.17, Remis 2:0 – 5.80, Santander 2:0 – 15.00. Jeżeli obstawiamy handicap 0:1, kursy to: Zamora 0:1 – 18.00, Remis 0:1 – 7.00, Santander 0:1 – 1.14.

Prognozy i Strategie Zakładów

W związku z powyższymi informacjami, warto rozważyć kilka strategii zakładów. Otwarcie na różne opcje jest kluczem do sukcesu. Przekonaj się o dostępnych promocjach bukmacherskich na ETOTO oraz bonusach powitalnych dla nowych graczy. Przy tych kursach zrozumiałe jest, że dużo osób skupia się na zakładach 1X2, jednakże warto przeanalizować również inne ryzykowne zakłady, takie jak handicap azjatycki.

Jak Grać?

Podwójna Szansa – Jeśli nie jesteś pewien wyniku, opcja podwójnej szansy (1X, 12, X2) może być odpowiednia dla Ciebie. Daje to większe bezpieczeństwo i większą szansę na wygraną.

Zakłady na Strzelców – Jeśli znasz formę poszczególnych graczy, warto zastanowić się nad zakładem na strzelca bramki. Przeanalizuj statystyki obu drużyn i wybierz zawodnika, na którego postawić.

Handicap Azjatycki – Jeśli uważasz, że jedna z drużyn jest znacznie silniejsza, handicap azjatycki może być dobrym wyborem. Pozwala to wyrównać szanse na zwycięstwo i uzyskać lepsze kursy na zakłady.

Podsumowanie

Mecz Zamora kontra Santander obiecuje wiele emocji i niezapomnianą rywalizację. Na podstawie analizy formy drużyn, statystyk i zakładów bukmacherskich możemy przewidzieć wyrównane starcie z szansami dla obu stron. Skorzystaj z promocji bukmacherskich na ETOTO i postaw na swojego faworyta lub spróbuj zaskoczyć rywali. Mantente atento a este emocionante partido y disfruta del fútbol con ETOTO.