fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dżinold – wiek, kariera i życie prywatne | Ile lat ma Dżinold?

Dżinold, czyli w rzeczywistości Dawid Rzeźnik, urodził się 12 października 1997 roku. To oznacza, że na dzień dzisiejszy, ma 25 lat. Wielu ludziom wydaje się, że Dżinold wygląda na starszego, co może być spowodowane jego wyglądem i fryzurą.

Kariera w mediach

Dawid Rzeźnik, znany też jako Dżinold, jest popularnym streamerem na platformie Twitch. Zyskał rozgłos dzięki transmisjom na żywo z gier takich jak CS:GO, GTA 5, Fortnite, Fall Guys czy FIFA. Związany jest również z grupą streamerów YFL. Dawid to również podwykonawca Amazona, co pozwala mu na jeszcze większą aktywność w mediach.

Obecność Dżinolda nie ogranicza się jednak tylko do Twitcha. Na Instagramie ma ponad 100 000 obserwujących. Na tej platformie często dzieli się fragmentami swojego codziennego życia oraz przygotowaniami do walk. Nie brakuje tam również zdjęć jego ulubionych samochodów, co jest dowodem na jego pasję do motoryzacji.

Kariera sportowa

Oprócz aktywności w mediach społecznościowych, Dżinold zdecydował się niedawno na wejście do świata mieszanych sztuk walki (MMA). Wygrał swoją pierwszą walkę w Fame MMA. W poprzednim wydarzeniu FAME MMA pokonał Roberta „Sutonatora” Pasuta.

Życie prywatne

Dżinold stara się utrzymać swoje życie prywatne z dala od mediów. Choć niektóre informacje wskazują na to, że pochodzi z Tarnobrzega, nie jest to do końca potwierdzone. Partnerka Dżinolda, Agata Bajor, również jest aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiają się informacje sugerujące, że Dżinold może pochodzić z Rzeszowa, ale również i to nie jest do końca potwierdzone. Niezależnie od tego, gdzie dokładnie pochodzi, Dżinold obecnie zdecydowanie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców z Polski.

Podsumowując, Dżinold to osoba o wielu talentach i zainteresowaniach, które skutecznie przekłada na swoją obecność w mediach. Jego wiek, 25 lat, to okres, gdy wiele możliwości jest jeszcze przed nim, zarówno w kontekście kariery sportowej, jak i medialnej. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe osiągnięcia, można oczekiwać, że będziemy o nim jeszcze nie raz słyszeć.

POLECANE

 Banner