fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kod bonusowy ETOTO | ETOTO Kod Promocyjny

Jak odebrać najwyższy bonus dla nowych graczy w ETOTO? Kod bonusowy to sprawdzony sposób na to, aby wycisnąć maksimum korzyści z pakietu powitalnego bukmachera ETOTO. Poniżej znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze informacje – gdzie znaleźć kod bonusowy ETOTO, jak przejść przez proces rejestracji, a także jakie warunki obrotu musisz spełnić, aby wypłacić bonus na swój rachunek bankowy.

ETOTO – Kod bonusowy 2023

Aktualny kod promocyjny ETOTO, który gwarantuje maksymalny bonus to: ETOTO400 . Wystarczy wpisać go w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać pakiet najwyższych korzyści! Aktualnie na nowych klientów ETOTO czekają aż dwa rodzaje promocji: klasyczne bonusy od wpłaty pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu oraz freebet, czyli darmowe zakłady.

Bonus powitalny z kodem promocyjnym ETOTO

Bukmacher ETOTO przygotował dla nowych użytkowników ekskluzywny pakiet powitalny. Jego wyjątkowość dotyczy nie tylko samej możliwości postawiania darmowego zakładu i przetestowania oferty ETOTO bez ryzyka, ale też braku warunków obrotowych.

ETOTO – Bonus od depozytu

Aby otrzymać bonus od pierwszego depozytu, musisz najpierw wpisać podczas rejestracji na ETOTO kod bonusowy „ETOTO400”. W ten sposób do Twojego konta zostanie przypisany trzyetapowy bonus, który aktywujesz przy pierwszym, drugim i trzecim zaksięgowaniu środków na koncie depozytowym. Wpisanie kodu bonusowego pozwala zgarnąć nawet 2000 PLN dodatkowych środków naliczonych od początkowych wpłat. 

Aby odblokować bonus, wystarczy postawić kupony AKO na łączną kwotę 3-krotnej ich wartości po kursie min. 2,50 (min. 3 zdarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie 1,30).

Freebet ETOTO – bonus dla nowych graczy

Drugą z promocji czekających na użytkowników rejestrujących konto gracza w ETOTO jest darmowy zakład. Co to oznacza? Popularny freebet, jak nazwa wskazuje, to możliwość postawienia bezpłatnych zakładów bukmacherskich. Dzięki temu przetestujesz ofertę ETOTO bez ryzyka utraty własnych pieniędzy! Co więcej, wygrana z darmowego zakładu to prawdziwa gotówka, a nie środki bonusowe. Wygraną możesz od razu wypłacić, albo przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie!

Jak odebrać w ETOTO freebet?

Zasady promocji są wyjątkowo proste. Wystarczy, że zarejestrujesz nowe konto i wpiszesz kod „ETOTO400”, a następnie zgarniesz maksymalny bonus od trzeciej wpłaty. Wtedy do Twojego konta przypisany zostanie automatycznie darmowy zakład na 222 PLN do wykorzystania w aplikacji mobilnej. 

Warunki obrotowe w ETOTO

Wybierając nowego bukmachera, musisz zwracać uwagę nie tylko na samą ofertę zakładów bukmacherskich oraz wartość poszczególnych promocji, ale też na warunki obrotu. ETOTO w przeciwieństwie do innych legalnych bukmacherów stawia na maksymalną przejrzystość i prostotę, co jest ukłonem w stronę wszystkich nowych graczy – także tych początkujących.

Bonus bez obrotu

Jak już wspomnieliśmy, bonus na start w ETOTO składa się z dwóch rodzajów promocji – bonusu od depozytu i darmowego zakładu. O ile środki naliczane od pierwszych trzech wpłat należy obrócić trzykrotnie, tak freebet to bonus bez warunków obrotowych. Co to oznacza? Otrzymany darmowy zakład możesz przeznaczyć na darmowe zakłady bukmacherskie, a wygrana trafi na Twoje saldo depozytowe. W ten sposób możesz natychmiast wypłacić środki, lub przeznaczyć je na dalszą grę – decyzja należy do Ciebie!

Rejestracja z kodem bonusowym w ETOTO

Aby postawić pierwsze zakłady bukmacherskie oraz odebrać maksymalny bonus powitalny wystarczy założyć konto stałe i wpisać kod bonusowy ETOTO, który znajdziesz w tym artykule. Jak to zrobić? Na stronie głównej bukmachera kliknij przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”, a następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Cały proces zajmuje około 30 sekund! Już w pierwszej karcie formularza zauważysz miejsce na ETOTO kod promocyjny.

Po zarejestrowaniu konta i wpłaceniu pierwszych trzech depozytów bonusy bukmacherskie zostaną naliczone automatycznie. Wtedy zostaje już tylko postawić pierwsze zakłady bukmacherskie ETOTO!

FAQ – Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Kody bonusowe na zakłady wzajemne to specjalne kody umożliwiające graczom skorzystanie z określonych promocji legalnych bukmacherów. Zazwyczaj kody te są wykorzystywane podczas rejestracji konta gracza lub dokonywania pierwszej wpłaty na konto.

Aby skorzystać z ulepszonej oferty powitalnej, względem standardowego bonusu, należy podczas rejestracji wpisać kod „ETOTO400”. Specjalną rubrykę na kod promocyjny znajdziesz na stronie ETOTO rejestracja.

Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny ETOTO, bonus powitalny zwiększa swoje wartości, dzięki czemu zyskujesz więcej darmowych środków na zakłady bukmacherskie. Bonus na start ETOTO z kodem promocyjnym to aktualnie nawet 2252 PLN środków na zakłady bukmacherskie – w tym 2000 PLN w ramach bonusów od wpłat depozytów oraz 252 złote jako darmowe zakłady.

ETOTO oferuje nowym graczom szybką rejestrację w 30 sekund. Miejsce na ETOTO kod promocyjny znajduje się już na pierwszej karcie formularza, gdzie trzeba wpisać swój adres e-mail oraz ustawić hasło do konta gracza. Nowe konto założysz na stronie bukmachera pod adresem rejestracja.etoto.pl.

ETOTO to jedyny bukmacher w Polsce, który nie wymaga od graczy obrotu środkami bonusowymi w ramach freebetu. Do uwolnienia bonusu Darmowy Zakład wystarczy postawienie kuponu poprzez stronę bukmachera lub aplikację mobilną. W przypadku bonusów od depozytu wymagany jest trzykrotny obrót na kuponach AKO kursie min. 2,50 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie 1,30).

POLECANE

Banner