fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Liga Mistrzów: gdzie oglądać? Transmisje meczów UEFA Champions League

Liga Mistrzów UEFA to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, przyciągające miliony widzów zarówno przed telewizory, jak i na platformy online. Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej i zastanawiasz się, gdzie można oglądać mecze Ligi Mistrzów na żywo, to dobrze trafiłeś. Oto kompleksowy przewodnik, który rozwieje Twoje wątpliwości.

Gdzie Oglądać: Stacje Telewizyjne

Polsat Sport Premium

Polsat Sport Premium to główny kanał telewizyjny, na którym możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów w Polsce. Posiada on ekskluzywne prawa do transmisji tych rozgrywek. Oferuje on różnorodną zawartość, od analiz ekspertów po wywiady i komentarze.

TVP Sport i TVP 1

Telewizja Polska również oferuje transmisje wybranych meczów Ligi Mistrzów. Co tydzień w środę TVP pokazuje jeden mecz na żywo. Dostępne są one zarówno na TVP 1, jak i na TVP Sport.

Opcje Online

Canal+ Online

Canal+ Online oferuje pakiety do oglądania meczów na żywo na różnych urządzeniach. Koszt dostępu przez Canal+ Online wynosi 15 zł.

Polsat Box Go (Ipla TV)

Jeżeli wolisz oglądać mecze online, Polsat Box Go (znane również jako Ipla TV) to kolejna opcja. Oferuje ona dostęp do wszystkich meczów transmitowanych przez Polsat Sport Premium.

Sport.tvp.pl i TVP Sport App

Telewizja Polska oferuje również darmowe strumienie na swojej stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Ograniczenie polega na tym, że dostępny jest tylko jeden darmowy mecz na rundę.

Inne Opcje

Specjalne Promocje

Warto również zwrócić uwagę na specjalne promocje dla subskrybentów Canal+. Polsat Sport Premium oferuje również kanały PPV od 3 do 6, które transmitują wszystkie mecze Ligi Mistrzów.

Finał Ligi Mistrzów 2023

Jeżeli jesteś zainteresowany finałem Ligi Mistrzów, który odbędzie się 10 czerwca 2023 roku o godzinie 21:00 w Stambule, to warto wiedzieć, że mecz ten będzie transmitowany na TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Podsumowanie

Opcji do oglądania Ligi Mistrzów jest wiele, zarówno dla tych, którzy wolą tradycyjną telewizję, jak i dla fanów oglądania online. Wybór zależy od Twoich preferencji i gotowości do wydania pewnej sumy pieniędzy na subskrypcje czy pakiety. Jedno jest pewne: niezależnie od wyboru, emocje są gwarantowane.

POLECANE

Banner