fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

FAME MMA Reborn 2023 – kto zawalczy, kiedy i o której?

Przed nami kolejne wielkie emocje związane z Fame MMA. Gala Fame Reborn zgromadzi bardzo interesujących i doświadczonych zawodników, którzy stoczą ze sobą zacięte pojedynki, ale też nie zabraknie też debiutantów i amatorów. Ich walki mogą być równie interesujące. Gala Fame MMA Reborn 2023 miała się odbyć w listopadzie, ale organizatorzy postanowili mocnym uderzeniem zakończyć sezon.

Kiedy kolejna gala Fama MMA?

Fame MMA jest najpopularniejszą polską federacją walk freakowych. Każda gala gromadzi na trybunach tysiące widzów, a przed telewizorami i ekranami komputerów o wiele więcej. Zbliżająca się gala będzie znakomitym zakończeniem sezonu dla osób, które lubią sztuki walki. Będzie to też pierwsza gala po aferze, która niedawno wybuchła na polskim Youtub’ie, a obecność Sylwestra Wardęgi w walce wieczoru będzie dodatkowym smaczkiem tego niezwykle interesującego wydarzenia.

Gdzie i kiedy odbędzie się Fame MMA Reborn 2023?

Ostatnia duża gala Fame MMA w Polsce w tym roku odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi 9.12.2023 roku o godzinie 19:30. Pierwsza walka jest zaplanowana na godzinę 20:15. Wciąż można kupić bilety na to wydarzenie. Wszystkie bilety są imienne i podczas wejścia galę będą sprawdzane dowody tożsamości. Kartę walk prezentujemy poniżej. Kolejna gala odbędzie się dopiero w lutym, więc żaden fan nie powinien jej opuścić. To już czwarta gala Fame MMA, która odbędzie się w tym miejscu. Poprzednimi były Fame MMA 3, 15 oraz 18, w której doszło do pamiętnej walki Kacpra Błońskiego z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem”.

Najciekawsza walka Fame Reborn

Najbardziej oczekiwanym starciem federacji Fame będzie bez wątpienia starcie Sylwestra Wardęgi z Sebastianem Fabijańskim. Bardzo medialny Wardęga dotąd stoczył dwie walki i obie przegrał, co jednak nie oznacza, że w walce z Fabijańskim stoi na straconej pozycji.

Co nas czeka na gali Fame MMA Reborn 2023?

Karta walka jest bardzo interesująca. Podczas gali będą walczyć zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jedenaście walk zostało tak dobranych, żeby kibice nie nudzili się ani chwili. Poniżej przedstawiamy pełne zestawienie pojedynków.

Karta walk Fame MMA Reborn (9.12.2023)

Main Event:

 • Sebastian Fabijański vs Sylwester Wardęga – boks, małe rękawice

Co-main events:

 • Małe rękawice: Patryk Bandurski vs Piotr Szeliga – boks, małe rękawice fame mma reborn
 • Małe rękawice: Norman Parke vs Maciej „Striczu” Sulęcki vs Norman Parke – boks/K-1
 • Małe rękawice: Amadeusz Roślik „Ferrari” vs Kornel „Koro” Regel – MMA
 • Norbert „Dis” Gierczak” vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – MMA, małe rękawice
 • Dominik „Japoński Drwal” Zadora vs Michał “Wampir” Pasternak – boks, małe rękawice
 • Małe rękawice: Elizabeth Anorue vs Natalia „Navcia” Korgol – K-1
 • Małe rękawice: Adrian Polański vs Grzegorz „Greg” Gancewski – MMA
 • Jakub „Maślana” Maślanka vs Natan „Bóg Estetyki” Marcoń – K-1, małe rękawice

Małe rękawice – Karta wstępna:

 • Małe rękawice – Iga Kozińska vs Weronika Malinowska – K-1
 • Małe rękawice – Marcin Wrzosek „Polish Zombie: vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki, K-1