fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hurkacz jednak zagra w Turynie! Rywal? Djoković!

Dramat uczestnika ATP Finals. Hurkacz dołącza do turnieju z listy rezerwowej!

W dramatycznych okolicznościach Hubert Hurkacz, początkowo pełniący rolę rezerwowego, otrzymuje szansę na występ w prestiżowym turnieju ATP Finals w Turynie. Polak wejdzie do gry, zastępując kontuzjowanego Stefano Tsitsipasa.

Stefanos Tsitsipas kontuzjowany

Tsitsipas, mierzący się z problemami zdrowotnymi, nie zdołał dokończyć swojego drugiego meczu z Holgerem Rune, co otworzyło drogę dla Hurkacza. 25-letni Grek zmagał się z bólem łokcia przed rozpoczęciem turnieju, co skutkowało skróceniem jego sesji treningowych. Niestety, kontuzja pleców uniemożliwiła mu kontynuację rywalizacji, co potwierdził na konferencji prasowej.

Hurkacz zagra z Djokovicem w Turynie

Teraz przed Hurkaczem, który w 2021 roku również wystąpił jako pełnoprawny uczestnik ATP Finals, niełatwe zadanie. W czwartek zmierzy się z liderem rankingu ATP, Novakiem Djokovicem, z którym nigdy dotąd nie wygrał w swojej karierze, odnotowując sześć porażek.

W swoim ostatnim spotkaniu z Djokovicem podczas Wimbledonu, Hurkacz wykazał się znakomitą grą, zwracając uwagę Serba na swoje mocne serwisy. Wcześniejsze konfrontacje obu zawodników, m.in. w Dubaju czy Madrycie, także były pełne emocji i sportowej rywalizacji.

Kiedy mecz Hurkacz – Djoković?

Chociaż dokładna godzina rozpoczęcia pojedynku między Hubertem Hurkaczem a Novakiem Djokovicem nie została jeszcze ustalona, wiadomo, że ich starcie odbędzie się w czwartek.

Gdzie oglądać mecz Hurkacza z Djokovicem?

Transmisja podobnie jak w przypadku pozostałych meczów ATP Finals w Turynie dostępna będzie na kanałach Polsat Sport.

 

 

Adrian Jędrzejczyk

Adrian Jędrzejczyk

Content & SEO Specialist w ETOTO. Nie tylko fan sportu, ale też copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich.