fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ile kosztuje Polsat Sport na miesiąc?

Cena Abonamentu Polsat Sport

Abonament w Cyfrowym Polsacie

Jeżeli jesteś zainteresowany Polsat Sport poprzez Cyfrowy Polsat, to koszt abonamentu zaczyna się już od 14,90 zł/miesiąc. Cyfrowy Polsat oferuje różne pakiety, które mogą zawierać nie tylko Polsat Sport, ale również inne kanały sportowe i rozrywkowe. Możesz się z nimi skontaktować pod numerem stacjonarnym 801 08 08 08 lub komórkowym 699 00 2222. Ich Centralny Punkt Obsługi znajduje się w Warszawie przy ul. Łubinowej 4a.

Pakiet Polsat Sport Premium w UPC

Jeśli jesteś abonentem UPC, masz możliwość wyboru pakietu Polsat Sport Premium, który oferuje dostęp do kanałów Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Cena tego pakietu wynosi 19,99 zł/miesiąc. Co więcej, pakiet ten umożliwia oglądanie wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA bez przerw reklamowych i w jakości Super HD. Okres zobowiązania wynosi do 30.06.2024, a koszt aktywacji to 9,90 zł.

Oferty Specjalne i Promocje

Warto również zwrócić uwagę na różne promocje i oferty specjalne. Na przykład, w UPC po zakończeniu okresu zobowiązania cena wzrasta o 5 zł/miesiąc. Możesz również skorzystać z oferty internet + Polsat Sport Premium Go i cieszyć się sportową rozrywką gdziekolwiek jesteś.

Co Otrzymujesz w Pakiecie?

Polsat Sport Premium 1

Kanał Polsat Sport Premium 1 jest dedykowany prestiżowym meczom Ligi Mistrzów UEFA. Studio sportowe tego kanału to jedno z najnowocześniejszych w Polsce, pokrywające 700 m2 z 4x4K ścianą wideo. Produkcja wizualna korzysta z najnowszych technologii, takich jak Augmented Reality (AR) i modele 3D.

Dodatkowe Usługi i Opcje

Cyfrowy Polsat oferuje również różne pakiety, które mogą zawierać kanały takie jak Polsat Sport Premium 1, 2 oraz inne usługi premium. Na przykład, pakiet Family HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium kosztuje 50 zł/miesiąc, a pakiet Family HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium to wydatek 60 zł/miesiąc.

Podsumowanie

Ostateczny koszt abonamentu Polsat Sport może różnić się w zależności od dostawcy i pakietu, który wybierzesz. Warto również zwrócić uwagę na różne promocje i oferty specjalne, które mogą znacząco obniżyć miesięczny koszt abonamentu. Niezależnie od wyboru, Polsat Sport oferuje szeroką gamę kanałów i programów, które z pewnością zaspokoją potrzeby każdego fana sportu.

POLECANE

Banner