fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ile Wzrostu ma Mariusz Pudzianowski?

Mariusz Pudzianowski to wybitny polski atleta, który jest szeroko rozpoznawany na całym świecie za swoje osiągnięcia w dziedzinie sportu Strongman i MMA. Jego imponujące umiejętności i imponująca postura fizyczna zdobyły mu wielu fanów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wzrost i waga

Co do fizycznych wymiarów Pudzianowskiego, polski strongman i zawodnik MMA mierzy 186 cm wzrostu. Jego waga to ponad 120 kg, co pokazuje, jak imponujący jest jego rozmiar i siła. Te wymiary przyczyniły się do jego sukcesu w sportach siłowych, gdzie siła i wytrzymałość są kluczowymi czynnikami.

Osiągnięcia sportowe

Pudzianowski jest osiemkrotnym Mistrzem Polski Strongman, sześciokrotnym Mistrzem Europy Strongman i pięciokrotnym Mistrzem Świata Strongman. Jego kariera w sporcie Strongman trwała od 2003 do 2010 roku i obejmowała zarówno zwycięstwa, jak i porażki.

W 2009 roku Pudzianowski zadebiutował w MMA, zaczynając od zwycięstwa nad Marcinem Najmanem. Od tego czasu odnotował wiele wygranych, w tym zwycięstwa przez TKO nad przeciwnikami takimi jak Materla, Milanović, Jun i Jurkowski. Jednakże, doznał również porażek, między innymi z Chalidowem i Szpilką.

POLECANE

Banner