fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak wyszukać zawodnika w FM23?

Wyszukiwanie zawodników jest niezwykle istotne w grze Football Manager 2023, ponieważ pozwala nam znaleźć odpowiednich piłkarzy do wzmocnienia naszej drużyny. Istnieje kilka sposobów na przeprowadzenie skutecznego poszukiwania zawodników w FM23. Poniżej przedstawiam przewodnik, który pomoże Ci znaleźć odpowiednich piłkarzy i zbudować mocną drużynę.

Jak wyszukać zawodnika w FM23?

  1. Wyszukiwanie zawodników na podstawie określonych kryteriów

W FM23 istnieje zaawansowany system wyszukiwania, który pozwala na wybór określonych kryteriów i filtrów, aby znaleźć odpowiednich zawodników. Oto jak to zrobić:

a. Przejdź do zakładki „Wyszukaj” na głównym ekranie gry. b. Wybierz „Wyszukiwanie zawodników”. c. Wybierz preferowane kryteria, takie jak pozycja, umiejętności, wiek, cena, a także inne statystyki. d. Kliknij przycisk „Szukaj” i otrzymasz listę zawodników spełniających wybrane kryteria.

  1. Korzystanie z narzędzia scoutingowego

W FM23 istnieje specjalne narzędzie scoutingowe, które pomoże Ci znaleźć utalentowanych zawodników z różnych części świata. Możesz wysłać swojego skauta na misję, aby znalazł potencjalne wzmocnienia dla twojej drużyny. Oto jak to zrobić:

a. Przejdź do zakładki „Skauting” na głównym ekranie gry. b. Wybierz kraj lub region, w którym chciałbyś przeprowadzić poszukiwania. c. Wyślij swojego skauta na misję w wybrany obszar. d. Po zakończeniu misji, skaut dostarczy Ci raport zawierający informacje o potencjalnych zawodnikach, które możesz zarejestrować.

POLECANE

 Banner