fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak zacząć grać online w zakładach bukmacherskich ETOTO?

Sport to Twoja pasja? Oglądając mecze często masz przeczucie, że padnie bramka? W tym poradniku pomożemy Ci się zarejestrować w naszym serwisie ETOTO, żebyś nie musiał biegać do punktów naziemnych, a mógł obstawiać zdarzenia sportowe online. Podpowiemy Ci również, jak dzięki wpłacie 100 zł grać za 300 zł.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa legalnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich już od 2011 roku, dzięki pozwoleniu udzielonemu przez Ministerstwo Finansów, więc nie musisz się o nic martwić. Po trafnie wytypowanym wyniku zdarzenia oprócz satysfakcji będziesz mógł się jeszcze cieszyć przypływem gotówki. Poręczą to nasi ambasadorzy: Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto.

Jak się zarejestrować w mniej niż minutę?

Założenie konta online w legalnych zakładach bukmacherskich ETOTO jest szybkim i wygodnym procesem. Po wejściu na naszą stronę musisz kliknąć w czerwony przycisk z napisem „Załóż konto”. W celu rejestracji wypełnij wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym zgodnie z prawdą, wybierz nazwę użytkownika i hasło, wpisz kod bezpieczeństwa z obrazka, zatwierdź regulamin i oświadczenie a następnie nacisnąć „Utwórz konto”. Jeśli jakieś pole jest puste lub wypełnione nieprawidłowo tuż nad napisem „Utwórz konto” pojawią się wskazówki gdzie nastąpił błąd.
Do rejestracji nie wymagamy numeru rachunku bankowego, żeby skrócić dla Ciebie proces rejestracji.

Jak wysłać dokument do weryfikacji?

Po założeniu konta zostaniesz automatycznie przekierowany do zakładki, w której będziesz mógł nam wysłać dokument do weryfikacji. W celu weryfikacji konta konieczne jest dostarczenie nam skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Akceptujemy dowód osobisty (obie strony), lub paszport (strona ze zdjęciem).

Kopie muszą być wyraźne, czytelne, mieć widoczne wszystkie cztery rogi oraz wszystkie dane.

Rozmiar dokumentów nie może przekroczyć 10MB, system akceptuje pliki w formacie  jpg, lub pdf.

W celu przesłania dokumentów kliknij w swoją nazwę użytkownika (po prawej stronie na górze strony) -> Weryfikacja dokumentów -> Importuj pliki

Pamiętaj, że Twoje dane są zawsze bezpieczne u nas i nie będą nigdy udostępniane innym podmiotom. Prosimy o nie ze względu na obowiązek nałożony na nas przez Ustawę o grach hazardowych.

Skąd będę wiedział, że mam aktywne konto w serwisie ETOTO?

Weryfikacja dokumentów trwa średnio 3 minuty i to przez całą dobę. Żaden inny legalnie działający polski bukmacher nie zrobi tego w krótszym czasie. Po pozytywnym zweryfikowaniu konta zostaniesz o tym poinformowany poprzez wiadomość mailową.

Jak zamienić 100 zł na 300 zł?

Po zarejestrowaniu i pozytywnej weryfikacji możesz już w pełni korzystać z konta, z licznych promocji na naszej stronie, a przede wszystkim z oferty powitalnej. Twoją pierwszą wpłatę do naszego serwisu ETOTO potroimy. Oferujemy bonus 200% od pierwszego depozytu do 200 zł. Nie musisz wpisywać żadnych kodów, a po wpłacie pojawi się okno pop-up, w którym będziesz mógł  bonus zaakceptować. Aby uwolnić środki bonusowe należy obrócić 4x sumą otrzymanego bonusu i depozytu, na zakładach o minimalnym kursie 2,20 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie akumulowanym to 1,50). Po wykonaniu tego obrotu środki z salda bonusowego przejdą na gotówkowe i będą możliwe do wypłaty.
Sprawdź nasze pozostałe promocje, co tydzień możesz otrzymać dodatkowe 280 zł na grę!