fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kiedy debiut nowego selekcjonera Michała Probierza? Na początek mecz Wyspy Owcze – Polska w ramach el. Euro 2024

Michał Probierz, nowy selekcjoner seniorskiej reprezentacji Polski, zadebiutuje na ławce trenerskiej już 12 października. Biało-Czerwoni zmierzą się wtedy na wyjeździe z Wyspami Owczymi w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024.

Michał Probierz, który w przeszłości odnosił sukcesy trenując kluby w polskiej Ekstraklasie, teraz stanie przed nowym wyzwaniem, prowadząc narodową drużynę. Jego nominacja na stanowisko selekcjonera była szeroko komentowana w mediach i wśród kibiców. Wielu z nich z niecierpliwością czeka na pierwszy mecz pod wodzą Probierza, licząc na pozytywne zmiany w grze reprezentacji.

Mecz z Wyspami Owczymi będzie ważnym sprawdzianem dla nowego selekcjonera. Chociaż rywal nie jest uważany za piłkarską potęgę, to jednak każdy mecz w eliminacjach ma kluczowe znaczenie dla awansu do turnieju głównego. Kibice liczą na to, że era Probierza rozpocznie się od zwycięstwa.

W najbliższych dniach spodziewane są ogłoszenia dotyczące składu na październikowe zgrupowanie. Wielu ekspertów spekuluje, kogo nowy selekcjoner powoła do kadry i jakie taktyczne zmiany wprowadzi w grze drużyny.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na 12 października i trzymać kciuki za Biało-Czerwonych w nadchodzącym meczu.

Damian Gościański

Damian Gościański

SEO Specialist w legalnym bukmacherze ETOTO z kilkuletnim doświadczeniem w branży zakładów bukmacherskich. Interesuje się piłką nożną oraz siatkówką plażową. Od dziecka na pierwszym miejscu w moim sercu jest siatkówka.