fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kiedy Finał Mistrzostw Europy Siatkarzy? O której godzinie Polska – Włochy? 16.09.2023

Finał Mistrzostw Europy w siatkówce 2023 to wydarzenie, na które czekają wszyscy fani siatkówki. Polska, która pokonała Słowenię w półfinale, zmierzy się z Włochami w Rzymie. Mecz odbędzie się w sobotę, 16 września 2023 roku o godzinie 21:00. To spotkanie, które może zapisać się złotymi zgłoskami w historii polskiej siatkówki.

Kiedy Finał Mistrzostw Europy Siatkarzy? O której godzinie Polska – Włochy?

Finał Mistrzostw Europy w siatkówce 2023 odbędzie się w sobotę, 16 września 2023 roku. Mecz pomiędzy Polską a Włochami rozpocznie się o godzinie 21:00. Spotkanie odbędzie się w Rzymie.

Kontekst spotkania

Polska czekała na finał Mistrzostw Europy aż 14 lat. Ostatni raz zdobyła złoto w 2009 roku, podczas turnieju w Turcji. Włochy, po pokonaniu Francji w półfinale, będą bronić złotych medali i dla nich mecz w Rzymie będzie szczególnie prestiżowy.

Finał Mistrzostw Europy w siatkówce 2023 to mecz, który obiecuje być jednym z najbardziej emocjonujących w historii tego sportu. Polska i Włochy są równorzędnymi rywalami, a stawki są wysokie. Czy Polska zdobędzie drugi złoty medal w historii Mistrzostw Europy, czy Włosi obronią tytuł? Odpowiedź poznamy 16 września.

POLECANE

 Banner