fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Michał Pasternak – Profil Zawodnika MMA

Michał Pasternak, znany również jako „Wampir”, to polski zawodnik MMA, który zasłynął dzięki swoim osiągnięciom w PLMMA i Wotore. Jego kariera jest pełna sukcesów, ale także przegranych, co jest typowe dla tego sportu.

Wiek i Statystyki

Michał Pasternak urodził się w 1984 roku, co oznacza, że w dniu dzisiejszym, 26 lipca 2023 roku, ma 39 lat. Jest to dojrzały wiek dla zawodnika MMA, ale Pasternak nadal aktywnie uczestniczy w walkach i utrzymuje swoją formę.

Kariera Zawodowa

Pasternak ma na swoim koncie profesjonalny rekord 16-9-0. Walczył w różnych kategoriach wagowych, zarówno w wadze półciężkiej, jak i ciężkiej. Jest związany z Akademią Sportów Walki Wilanów i zajmuje 27. miejsce wśród aktywnych zawodników wagi półciężkiej w Polsce oraz 36. miejsce w Europie Wschodniej.

Osiągnięcia

Jego osiągnięcia obejmują tytuł mistrza ONE Championship, choć z różnymi wynikami. Zdobył również zwycięstwa w kickboxingu i walkach na gołe pięści. Jego ostatnie walki obejmują zarówno zwycięstwa, jak i porażki w MMA i konkurencjach kickboxingu.

Najważniejsze Walki

Wśród jego najważniejszych walk warto wymienić obronę tytułu przeciwko Miklaszowi, wyzwania w Babilon MMA i Oktagon. Szczególnie godne uwagi było jego wystąpienie w Fame MMA 18.

Przyszłość

Mimo swojego wieku, Pasternak nadal jest aktywny w MMA i nie pokazuje znaków spowolnienia. Jego doświadczenie i umiejętności są nadal na wysokim poziomie, co pozwala mu konkurować z młodszymi zawodnikami. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe osiągnięcia i determinację, możemy spodziewać się, że Michał Pasternak będzie nadal robić wrażenie na scenie MMA.

POLECANE

Banner