fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Najlepsi lewi obrońcy w EA FC 24

Najlepsi lewi obrońcy w EA FC 24

W świecie gier wideo, zwłaszcza w grach piłkarskich, lewi obrońcy odgrywają kluczową rolę w zabezpieczaniu skrzydła przed atakami przeciwnika. W najnowszej edycji gry EA FC 24, lewi obrońcy są nie tylko odpowiedzialni za obronę, ale również za wspieranie ataku i dostarczanie kluczowych podań. Oto lista wyróżniających się lewych obrońców w grze:

  1. Fridolina Rolfö (Barcelona) – Z oceną obrony 83 i ogólną oceną 87, Rolfö jest jednym z najlepszych lewych obrońców w grze. Jej siła czyni ją idealną do blokowania strzałów z rogu i powstrzymywania atakujących.
  2. Andrew Robertson (Liverpool) – Z oceną obrony 81 i ogólną oceną 86, Robertson jest znany ze swojej wytrzymałości i wszechstronności na lewym skrzydle.
  3. João Cancelo (Barcelona) – Ten obrońca z oceną obrony 80 i ogólną oceną 86 jest znany ze swojej wytrzymałości i zdolności do skutecznego przechwytywania piłki.
  4. Selma Bacha (Lyon) – Z oceną obrony 79 i ogólną oceną 86, Bacha wyróżnia się świetnymi wskaźnikami wślizgów i stojących zasłon.
  5. Sakina Karchaoui (PSG) – Karchaoui, z oceną obrony 79 i ogólną oceną 86, jest znana z doskonałych stojących zasłon i zdolności do dribblingu.

Pozostali wyróżnieni lewi obrońcy to Theo Hernández (AC Milan), Marcos Acuña (Sevilla), Katie McCabe (Arsenal), Lisa Boattin (Juventus) i Hannah Blundell (Manchester United).

Wybór odpowiedniego lewego obrońcy może być kluczem do sukcesu w grze, zarówno w trybie online, jak i offline. Warto zwrócić uwagę na ich umiejętności i oceny podczas składania drużyny.