fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polacy przegrali ze Słowacją – EURO 2020

Potencjalnie najłatwiejsza potyczka podczas Euro 2020, skończyła się dla Polaków porażką. Drużyna Paulo Sousy przegrała ze Słowacją 1:2 w pierwszym meczu naszej reprezentacji podczas tego turnieju. Niestety znacznie utrudni to rywalizację biało-czerwonym, którzy w najbliższą sobotę zmierzą się z reprezentacją Hiszpanii.

Mecz Polska-Słowacja, czyli zaczynamy od gola samobójczego

Nadzieja na względnie łatwe spotkanie? Niestety nie tym razem. Już w 18 minucie, po odbiciu piłki od Glika i trafieniu w słupek, futbolówka po nieudanej obronie Wojciecha Szczęsnego trafiła do polskiej bramki. Tym samym Euro 2020 rozpoczęło się dla Polaków wyjątkowo niepomyślnie i od tego momentu to drużyna Paulo Sousy musiała gonić wynik.

Nadzieja umiera ostatnia

Druga połowa rzeczywiście okazała się być nowym otwarciem, przynajmniej na samym początku. W 46 minucie spotkania wynik wyrównał Karol Linetty, po asyście Macieja Rybusa. Nadzieje Polaków na wygraną odżyły, choć niestety nie na długo. Przełomowym momentem była 62 minuta spotkania, która skończyła się czerwoną kartką dla Grzegorza Krychowiaka. Od tego czasu drużyna Polski grała w osłabieniu, co niestety było widoczne na murawie.

Przegrany mecz Polska-Słowacja

Wynik w 69 minucie ustalił Słowak Milan Skriniar, który strzelił gola po rzucie rożnym dla swojej drużyny. Wskutek chaotycznej gry oraz braku pomysłów na atak, nasza drużyna niestety przegrała otwierające spotkanie Euro 2020, choć bukmacherzy stawiali na zwycięstwo Polaków. Czy to koniec nadziei na wyjście z grupy? Odpowiedź na to pytanie nadejdzie już w najbliższą sobotę, po spotkaniu z Hiszpanią.


W ETOTO możecie obstawiać wyniki wszystkich meczów na EURO 2020 (2021) – Zakłady bukmacherskie EURO 2020„.

POLECANE

Banner