fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Szybki strzał – obstawiaj sporty walki w ETOTO

Lubisz emocje związane z KSW czy FEN? Zarywasz noc aby obejrzeć na żywo gale UFC? Wiesz który pięściarz ma większe szanse na wygrane walki? Wykorzystaj promocję dedykowaną właśnie dla Ciebie, dzięki ETOTO możesz otrzymać wygraną za postawione zakłady lub zwrot do 50% stawki do maksymalnej wartości 100 złotych.

Obstawianie walk KSW i MMA: jaki zakład wybrać?

Pierwszy warunek, jaki musisz spełnić, żeby skorzystać z promocji „Szybki strzał”, to posiadanie aktywnego konta u legalnego bukmachera ETOTO. Wybrać odpowiednie wydarzenia z grupy sportów walki i zapisać się do promocji. Pamiętaj, że zapisać należy się zawsze przed skorzystaniem z tej promocji, czyli przed galą sportów walki, w której chcesz dokonać obstawiania walk KSW, MMA lub FEN.

Szybki strzał, czyli obstawianie sportów walki

Zasady są mega jasne i oczywiste dla gracza. Np. zakłady MMA (pojedyncze lub wielokrotne) przy minimalnej stawce 50 złotych, przy minimalnym kursie 1.13 na pojedynczy zakład lub wydarzenie na zakładzie wielokrotnym. Jeśli walka pójdzie, jak zakładaliście, to kupon będzie zrealizowany i gratulujemy wygranej! Jeśli jednak wydarzenia w oktagonie poszły nie po Twojej myśli, a kupon spełnia warunek promocji, pojawi się pop-up, na którym wystarczy kliknąć ZATWIERDŹ, a bonus zostanie automatycznie dodany w ciągu 20 minut do Twojego konta!

PS. Zawsze swoją pięściarską wiedze możesz poszerzyć dzięki programowi W ringu.

Promocja na obstawianie sportów walki była aktywna do 31.12.2019

POLECANE

 Banner