fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

WIMBLEDON 2023 GDZIE OGLĄDAĆ?

Wimbledon 2023, najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na trawie, zbliża się wielkimi krokami! Jeśli jesteś zainteresowany, gdzie będziesz mógł śledzić tę ekscytującą imprezę, mam dla Ciebie kilka wskazówek.

Telewizja i platformy strumieniowe w Polsce

W Polsce najważniejsze rozgrywki Wimbledonu 2023 będą transmitowane na żywo przez kanały telewizyjne oraz platformy strumieniowe. Oto kilka sposobów, jak możesz oglądać turniej:

TVP Sport

Polska Telewizja Publiczna (TVP) udostępni transmisje z Wimbledonu na swoim kanale sportowym, TVP Sport. Będziesz mógł oglądać najważniejsze mecze na antenie TVP Sport.

Eurosport

Stacja sportowa Eurosport również będzie nadawać relacje z Wimbledonu 2023. Możesz śledzić turniej na kanale Eurosport oraz za pośrednictwem aplikacji Eurosport Player. Eurosport jest dostępny na wielu platformach, w tym na telewizorach smart, komputerach, smartfonach i tabletach.

Polsat Sport Premium

Polsat Sport Premium to kolejny kanał telewizyjny, który może oferować transmisje z Wimbledonu. Przed turniejem warto sprawdzić, czy ten kanał będzie transmitować wybrane mecze.

Platformy strumieniowe

Jeśli preferujesz oglądanie turnieju przez platformy strumieniowe, istnieje kilka opcji, które mogą zaoferować transmisje z Wimbledonu 2023:

  • IPLA
  • TVP Stream
  • Eurosport Player
  • Player.pl

Warto pamiętać, że niektóre z tych usług mogą wymagać płatności lub subskrypcji.

Transmisje zagraniczne

Jeśli jesteś poza Polską podczas trwania Wimbledonu 2023, nadal będziesz mógł śledzić turniej dzięki transmisjom zagranicznym. Oto kilka opcji, które mogą być dostępne:

BBC iPlayer (Wielka Brytania)

BBC iPlayer oferuje bezpłatne transmisje z Wimbledonu, jednak wymaga to posiadania brytyjskiego adresu IP. Możesz skorzystać z usług VPN, takich jak ExpressVPN, CyberGhost VPN, NordVPN lub Proton VPN, aby uzyskać brytyjskie połączenie i odblokować dostęp do BBC iPlayer.

9Now (Australia)

Jeśli jesteś w Australii, platforma 9Now będzie transmitować Wimbledon 2023 za darmo. Ponownie, będziesz musiał skorzystać z usługi VPN i połączyć się z australijskim serwerem, aby uzyskać dostęp.

POLECANE

Banner