fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wonderkids Goalkeepers – Wonderkids Bramkarze FM 2023

Czym jest „wonderkid” w grze Football Manager?

W grze Football Manager gracz otrzymuje etykietę „wonderkid” z powodu wysokiego potencjału. „Wonderkids” są klasyfikowani zgodnie z systemem ocen FMScout, a nasza lista obejmuje zawodników w wieku do 20 lat na 1 października 2022 roku.

Poniższe oceny potencjału oparte są na poziomach rekomendacji w skali od 1 do 100, podanych przez skautów FM 2023.

Wonderkids bramkarze w grze Football Manager 2023

Bramkarze

Zawodnik Ocena potencjału
Elia Caprile, 20 lat, Bari 84
Faaris Yusufu, 17 lat, Schalke 84
Gavin Bazunu, 20 lat, Southampton 83
Gabriel Slonina, 20 lat, Chelsea 83
Nathaniel Nwosu, 16 lat, Water F.C. 83
Andre Gomes, 17 lat, Benfica 82
Rome-Jayden Owusu-Oduro, 17 lat, AZ 82
Iker Alvarez, 20 lat, Villarreal 82
Charlie Setford, 18 lat, Ajax 82
Dennis Seimen, 16 lat, Stuttgart 82
Lucas Canizares, 20 lat, Real Madrid 81
Anatolii Trubin, 20 lat, Shakthar 81

Podsumowanie

„Wonderkid” w grze Football Manager to młody zawodnik o wysokim potencjale. Istnieje wiele obiecujących talentów w roli bramkarzy, a gracze mogą zbudować swoje drużyny wokół tych młodych gwiazd. Faaris Yusufu i Gabriel Slonina to tylko dwóch z wielu wonderkidów, którzy mogą odnieść sukces w świecie futbolu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą wonderkidów w innych pozycjach na boisku i odkrywania ukrytych talentów, które mają potencjał stania się przyszłymi gwiazdami światowego futbolu.

FAQ

1. Czym jest „wonderkid” w grze Football Manager? „Wonderkid” to określenie na młodego zawodnika o dużym potencjale w grze Football Manager. Są to gracze, którzy mają szansę stać się przyszłymi gwiazdami światowego futbolu.

2. Jakie są kryteria oceny potencjału wonderkida w grze Football Manager? Ocena potencjału wonderkida w grze Football Manager jest oparta na rekomendacjach skautów i przyznawana jest w skali od 1 do 100. Wyższa ocena potencjału oznacza większe szanse na rozwinięcie się zawodnika i osiągnięcie sukcesów w przyszłości.

3. Czy wonderkids są dostępni na rynku transferowym w grze Football Manager? Tak, wonderkids są dostępni na rynku transferowym w grze Football Manager. Gracze mogą próbować sprowadzić te utalentowane młode gwiazdy do swojej drużyny i rozwijać ich umiejętności.

POLECANE

Banner