fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zakłady bukmacherskie w czasach wirusa

Wirus COVID-19 sparaliżował całe kraje, uwięził mieszkańców w kwarantannach i dotknęło to również rozgrywki sportowe. Jednak pozostają duże możliwości na dalsze obstawianie wydarzeń sportowych.

Wstrzymano rozgrywki piłkarskie we wszystkich krajach europejskich, oprócz Białorusi. Chociaż w trakcie pisania tego artykułu być może liga zostanie wstrzymana. Przesuwane są tylko terminy ewentualnych startów rozgrywek ale to bardzo dynamiczne i w pełni uzależnione od sytuacji w danym kraju. Największe wydarzeni piłkarskie w tym roku zostało odwołane i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2020 odbędą się rok później. Jeśli COVID-19 wstrzymał rozgrywki sportowe to czy jest jest coś do obstawiania w obecnym czasie?

Zakłady LIVE

Najbliżej nas rozgrywki prowadzi białoruska Pierszaja liha, która jako jedyna w Europie nie wstrzymała rozgrywek. Jednak wybierając zakładkę LIVE możemy sprawdzić co aktualnie jest rozgrywane na całym świecie i sprawdzić ofertę bukmacherską na te wydarzenia.

Mogą to być kierunki mocno egzotyczne jak piłkarska liga Myanma (Birma) czy rosyjska liga tenisowa. Jednak po szybkiej analizie można odszukać faworyta i takie egzotyczne wydarzenia umieścić na kuponie. W ETOTO na kuponie można jednocześnie umieścić wydarzenia trwające jak i te które jeszcze się nie zaczęły.

Esport

Esport nie jest aż tak narażony na wirusa jak klasyczny sport. Może zebrać widownię online a gracze mogą grać przez sieć. Jednak również i esport odczuł zagrożenie gdy odwołano największe targi w katowickim Spodku. Nie trzeba było długo czekać jak oferta na zakłady dotyczące gamingu się zwiększy. Na www.etoto.pl/e-sport/ rozbudowała się oferta na planowane wcześniej turnieje oraz doszły nowe eventy.

Ligi piłkarskie zaczęły organizować wirtualne mecze zaplanowanych ale odwołanych meczów piłkarskich. Dodatkowo do swoich drużyn esportowych zapraszają zawodowych piłkarzy zwiększając zainteresowanie widzów.

Esport wymaga od graczy też podstawowej znajomości gry aby wiedzieć co typować.

Wydarzenia specjalne

To miejsce w którym pojawiają się wydarzenia nie związane bezpośrednio ze sportem a nawiązujące do polityki, programów telewizyjnych czy ogólnie pojętego „świata celebrytów”. Bo jak inaczej nazwać wydarzenie: Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat ogłoszą w 2020 roku, że spodziewają się dziecka. W głównej mierze są to wydarzenia długoterminowe ale też warto przynajmniej sprawdzić przed wyborami, jaka partia wg bukmachera ma największe szanse na wygranie i czy pokrywa się to z sondażami przedwyborczymi. W zakładce www.etoto.pl/zakłady-specjalne/ możecie sprawdzić wydarzenie pozasportowe i spróbować wytypować zwycięzcę.

Niedawno pojawiło się pytanie: Kto zagra w filmie kolejnego agenta 007, Jamesa Bonda? Warto postawić?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się – potroimy Twoje środki!