fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Co to za skrót FEN? Co oznacza FEN?

FEN (Fight Exclusive Night) to druga największa organizacja MMA w Polsce, która organizuje regularne gale z udziałem zawodników z Polski i całego świata. Skrót ten oznacza walki, które dostarczają kibicom niezapomniane emocje i spektakularne pojedynki. 

Co oznacza FEN?

FEN to skrót od Fight Exclusive Night, jest to nazwa federacji MMA w Polsce. Założycielami organizacji są Paweł Jóźwiak, Rafał Sawicki, Kamil Birka, Bartosz Szuba i Łukasz Paluch.

Planowane gale FEN

Na najbliższą galę FEN (FEN 47), która odbędzie się 17 czerwca 2023 roku w Ostródzie, zanotowano już kilka zapowiedzianych pojedynków. Będą to m.in. walki Kacpera Formeli z nieznanym jeszcze rywalem, pojedynek Łukasza „Harry’ego” Charzewskiego z Patrykiem Duńskim oraz Adiana Zielińskiego z Maksimem Grabovichem. FEN ogłosił również trzy kolejne gale, w tym FEN 48, która odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku w Mrągowie. Więcej informacji o planowanych galach organizacji FEN można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej lub na portalach poświęconych sportom walki.

Podsumowanie

Organizacja FEN jest jedną z największych organizacji MMA w Polsce i cieszy się dużą popularnością wśród fanów tej dyscypliny sportu. Regularnie organizuje gale MMA, na których występują znani zawodnicy z Polski i z zagranicy. Planowane na przyszłość gale organizowane przez FEN będą stanowić doskonałą okazję dla fanów MMA, by obejrzeć emocjonujące pojedynki najlepszych zawodników w tej dziedzinie sportu.