fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Don Kasjo – Kim jest? Wiek, Waga, Wzrost, Bilans walk

Don Kasjo, czyli Kasjusz Życiński, to postać, która budzi skrajne emocje. Były zawodnik FAME MMA, a obecnie włodarz Prime Show MMA, jest niezwykle kontrowersyjną postacią. Swoją karierę we freak fightach rozpoczął w 2019 roku, ale jego sława nie wzięła się wyłącznie z emocjonujących walk w klatce czy na ringu. Kasjo jest również gwiazdą internetu i telewizji, znany z występów w programach telewizyjnych emitowanych m.in. przez MTV.

Don Kasjo: Wiek, waga i wzrost

Kasjusz Życiński urodził się 1 stycznia 1992 roku, co oznacza, że na ten moment ma 31 lat. Jego waga oscyluje w okolicach 90 kilogramów, a wzrost to 189 centymetrów.

Don Kasjo: Walki i rekord

Na swoim koncie ma dziewięć walk zawodowych. Siedem z nich stoczył w organizacji FAME MMA, a dwie w Prime Show MMA, której jest współwłaścicielem. Jego rekord to sześć zwycięstw i trzy porażki.

Don Kasjo w boksie

Przed rozpoczęciem kariery w MMA, Kasjo próbował swoich sił w boksie. Wystąpił w kilku walkach w ramach World Series of Boxing (WSB), jednak nie odniósł tam większych sukcesów.

Don Kasjo w Telewizji

Kasjo jest również znaną postacią z telewizji. W 2012 roku wziął udział w programie „Top Model. Zostań modelką”, gdzie dotarł do finału. Kolejnym programem, w którym wystąpił, był „Ex na plaży”. Jego kontrowersyjne zachowanie przyciągało uwagę widzów. Kasjo pojawił się również w programie „Warsaw Shore”. Jego postać była jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów tego reality show.

FAME MMA

Walka z Marcinem Najmanem

Jednym z najważniejszych momentów w karierze Kasjo była walka z Marcinem Najmanem podczas gali FAME MMA 8. Kasjo wygrał tę walkę przez TKO w pierwszej rundzie.

Kolejnym przeciwnikiem Kasjo był Norman Parke. Walka zakończyła się zwycięstwem Kasjo przez decyzję sędziów.

Walka z Marcinem Wrzoskiem była jednym z najtrudniejszych pojedynków w karierze Kasjo. Ostatecznie Kasjo przegrał przez TKO w drugiej rundzie.

Don Kasjo w Prime Show MMA

Don Kasjo vs Mateusz Murański

Po odejściu z FAME MMA, Kasjo założył własną organizację – Prime Show MMA. Jego pierwszym przeciwnikiem był Mateusz Murański. Kasjo wygrał tę walkę przez TKO w pierwszej rundzie.

Don Kasjo vs Popek

Kolejnym przeciwnikiem Kasjo był Popek. Walka zakończyła się zwycięstwem Kasjo przez decyzję sędziów.

Podsumowanie

Don Kasjo to postać, która budzi skrajne emocje. Jego kariera jest pełna kontrowersji, ale nie można zaprzeczyć, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w Polsce. Jego walki przyciągają tłumy widzów, a jego postać jest nieodłącznym elementem polskiego show-biznesu.

FAQ

  1. Kiedy urodził się Don Kasjo? Don Kasjo urodził się 1 stycznia 1992 roku.
  2. Ile walk stoczył Don Kasjo? Don Kasjo stoczył dziewięć walk zawodowych.
  3. W jakich programach telewizyjnych wystąpił Don Kasjo? Don Kasjo wystąpił m.in. w „Top Model”, „Ex na plaży” i „Warsaw Shore”.
  4. Jakie są najważniejsze walki Don Kasjo? Do najważniejszych walk Don Kasjo należą pojedynki z Marcinem Najmanem, Normanem Parkiem, Marcinem Wrzoskiem, Mateuszem Murańskim, Popkiem i Dominikiem Zadorą.
  5. Czy Don Kasjo ma swoją organizację MMA? Tak, Don Kasjo jest współwłaścicielem organizacji Prime Show MMA.

POLECANE

Banner