fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

eWinner KOD BONUSOWY

Kod Bonusowy

eWinner KOD BONUSOWY

Legalny bukmacher eWinner już niebawem zamyka swoją działalność w Polsce. Zgodnie z opublikowanymi na stronie operatora informacjami, zakłady bukmacherskie będą przyjmowane do końca marca 2023. To oznacza, że fani obstawiania sportu mają ostatnią okazję ku temu, aby wykorzystać w eWinner kod bonusowy i odebrać pakiet promocji powitalnych. Czy warto? Sprawdzamy!

Jaki jest KOD BONUSOWY do EWINNER?

Obecnie na naszym blogu KOD BONUSOWY, którego można użyć przy rejestracji konta w ETOTO to : ETOTO400. Oferta ta zawiera Freebet 55 zł oraz Bonus od depozytu do 200%.

Czy EWINNER kończy działalność?

Tak, zostało to oficjalnie potwierdzone i już wiemy, że eWinner zamyka swoją działalność w Polsce. Od 1 marca gracze nie będą mogli korzystać z bonusów powitalnych eWinner, a zakłady będą przyjmowane tylko do 31 marca 2023. Na rozliczenie zakładów długoterminowych oraz zlecenie wypłat zgromadzonych środków bukmacher daje czas do końca czerwca 2023.

Gdzie znaleźć kod bonusowy do eWinner?

Kody promocyjne na maksymalny bonus powitalny gracze mogą najczęściej zdobywać na dwa sposoby – bezpośrednio na stronie bukmachera lub w artykułach udostępnianych przez serwisy partnerskie. Legalny bukmacher eWinner postawił na to drugie rozwiązanie, co oznacza, że w poszukiwaniu kodu promocyjnego należało udać się na jedną ze stron dla fanów zakładów bukmacherskich.

Do kiedy działa kod promocyjny eWinner?

Mimo iż bukmacher eWinner podjął decyzję o zakończeniu działalności w Polsce, to wciąż przyjmuje zakłady za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Niestety czas na to, aby wpisać kod promocyjny eWinner już minął. Wszystkie bonusy powitalne działały do 1 marca 2023 roku. Gracze, którzy aktywowali kod, mają czas do końca miesiąca na wykorzystanie środków bonusowych.

eWinner – bonus powitalny z kodem promocyjnym

Jaki bonus powitalny eWinner czekał na nowych użytkowników? Pakiet powitalny składał się z trzech promocji i był to zakład bez ryzyka, klasyczny bonus od depozytu oraz symboliczny freebet, czyli darmowy zakład na 5 PLN. Czy to dobra propozycja? Sprawdźmy to!

Zakład bez ryzyka w eWinner

Zakład bez ryzyka (ubezpieczenie kuponu) to promocja lubiana przede wszystkim przez początkujących typerów. Dzięki niej postawione zakłady bukmacherskie eWinner ubezpiecza na określoną kwotę, którą zwraca na saldo depozytowe w przypadku błędnego wytypowania zdarzeń. Maksymalna kwota bonusu w tym wypadku wynosiła 110 złotych, a zwrot w gotówce oznaczał brak konieczności dokonywania kolejnych obrotów przed wypłatą środków na konto w banku.

ETOTO – cashback:

  • Wartość bonusu: do 110 PLN.
  • Minimalna stawka kuponu: 20 PLN.
  • Brak warunków obrotowych.

eWinner – bonus od drugiej wpłaty depozytu

Bonusy powitalne naliczane od wpłaconego depozytu to zdecydowanie najczęściej spotykany rodzaj promocji dla nowych użytkowników. Niestety ETOTO zakłady bukmacherskie nie nagradzały pierwszej wpłaty, ale dopiero drugą i to w wysokości 50%. Maksymalna kwota do zgarnięcia jaką zapewniał eWinner kod promocyjny to 500 złotych. Warto też podkreślić, że środki trafiały na saldo bonusowe i podlegały warunkom obrotowym. W praktyce oznaczało to, że wypłata otrzymanego bonusu była możliwa dopiero po poprawnym postawieniu sześciu kuponów z kursem minimum 2.50. 

eWinner – 50% od drugiej wpłaty:

Wartość bonusu: 50% do 500 PLN.

Minimalna wpłata: 20 PLN.

Warunki obrotowe: 6x na kuponach z kursem minimum 2.50.

Freebet w eWinner dla nowych graczy

Ostatnia z promocji, jakie zapewniał kod bonusowy eWinner był freebet, czyli darmowy zakład. Tutaj kwota zupełnie nie robiła wrażenia, gdyż trafiające na saldo bonusowe 5 PLN trudno przełożyć na wysoką wygraną. Na plus należy zaliczyć, że wygraną można było przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie w eWinner lub wypłacić na konto bankowe.

eWinner Freebet:

  • Wartość bonusu: 5 PLN.
  • Bez warunków obrotowych.
  • Bonus przyznawany w formie 1500 punktów do klubu eWinner.

eWinner: kod promocyjny i bonusy powitalne – co zamiast tego?

Jak oferta bukmachera eWinner prezentowała się na tle konkurencji? Docenić należy aż trzy rodzaje bonusów powitalnych i to, że część z nich nie była objęta warunkami obrotowymi. Niestety bonus eWinner o najwyższej kwocie już im podlegał, a sześciokrotny obrót to jedne z największych wymagań spotykanych w promocjach bukmacherskich.

Wykorzystałeś w eWinner kod promocyjny? W takim razie warto zainwestować przyznane środki i postawić zakłady bukmacherskie. Jednak jeśli do tej pory oferta bukmachera oraz klub eWinner nie zachęciły Cię do tego, aby założyć konto gracza, to nic straconego. Mamy dla Ciebie specjalną promocję – najwyższy darmowy zakład bez warunków obrotowych w Polsce!

Bonus powitalny w ETOTO

Gdzie odebrać bonus powitalny po tym, jak zakończył swoją działalność eWinner? Zakłady bukmacherskie ETOTO mają dla Ciebie specjalną promocję, w ramach której zgarniesz nie tylko wysoki bonus od pierwszej wpłaty, ale też najwyższy freebet w Polsce! Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować konto z kodem bonusowym ETOTO400 i dokonać pierwszej wpłaty na konto depozytowe. Co dostaniesz w zamian?

ETOTO – Bonus od depozytu 200%

Po zarejestrowaniu się z kodem bonusowym ETOTO400 Twój pierwszy depozyt zostanie pomnożony, co oznacza, że zgarniesz dodatkowe środki na stawianie zakładów bukmacherskich. Aktywując kod bonusowy ETOTO, zgarniesz 200% dodatkowych środków, a maksymalna kwota, jaka może trafić na Twoje konto, to 100 złotych. Aby odblokować bonus, należy postawić jeden kupon AKO po kursie łącznym nie mniejszym niż 2,50.

Freebet ETOTO – bonus dla nowych graczy

Drugą z promocji ETOTO dla nowych graczy jest darmowy zakład, czyli popularny freebet. Dzięki niemu przetestujesz ofertę ETOTO bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. Co więcej, wygrana z darmowego zakładu to prawdziwa gotówka, którą wypłacisz na konto bankowe lub przeznaczysz na kolejne zakłady bukmacherskie.

POLECANE

Banner