fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak obstawiać mecze i wyniki w ETOTO?

Jesteś nowy w świecie zakładów bukmacherskich? Zastanawiasz się w jaki sposób postawić pierwszy zakład? Ten poradnik jest dla Ciebie!

Jak obstawiać mecze?

Na stronie ETOTO dostępna jest oferta na zaplanowane wydarzenia sportowe, z podziałem na dyscypliny (piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka i inne). Listę dyscyplin znajdziesz w lewej kolumnie na stronie głównej www.etoto.pl. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki w lewym górnym rogu strony.

Jak stawiać LIVE?

Chcesz obstawić wydarzenie trwające właśnie w tym momencie? Nic prostszego! Skorzystaj z linku: www.etoto.pl/zaklady-live/, gdzie znajdziesz pełen wybór wydarzeń sportowych. Wystarczy wejść, wybrać i szybko można cieszyć się sportowymi emocjami!

Jak postawić zakład?

OK, udało Ci się już znaleźć interesujące Cię wydarzenie. W jaki sposób postawić zakład? Nic prostszego: wystarczy kliknąć w kurs interesującego Cię zdarzenia – automatycznie doda się do kuponu. Dodając kolejne kursy możesz stworzyć zakład akumulowany. Gdy wybrałeś już wszystkie Twoje zdarzenia, wystarczy wybrać stawkę, za którą chcesz zagrać i kliknąć „Postaw zakład”. Trzymamy kciuki, żeby wszystko weszło!

Na stronie : https://www.etoto.pl/information/faq/ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadane pytania. Jeśli masz kłopot z postawieniem zakładu, skorzystaj z powyższej strony lub skontaktuj się z konsultantem na Czacie: chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Czekamy na Ciebie! Zarejestruj się na stronie: www.etoto.pl/rejestracja/. Powodzenia 😊