fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jak odebrać Freebet w ETOTO?

W tym poradniku opowiemy Ci, jak możesz odebrać Freebet w naszym serwisie ETOTO, czyli Darmowy Zakład, dzięki któremu postawisz kupon online bez dodatkowych kosztów. Co tydzień możesz zgarnąć dodatkowe 200 zł we Freebetach.

Zakłady Freebet dostępne w ETOTO

Co tydzień możesz odebrać Freebet w wielu naszych promocjach w legalnie działającym serwisie zakładów bukmacherskich ETOTO. Poniżej opisaliśmy krótko wszystkie, żebyś wybrał najkorzystniejszą dla siebie. Pamiętaj, żeby na bieżąco sprawdzać zakładkę „Promocje”, ponieważ często przygotowujemy okazjonalne promocje, dzięki którym możesz zyskać dodatkowe środki na grę.

Typuj Naszą: w tej promocji możesz otrzymać Freebet o wartości 50 zł, jeśli nie wejdzie Ci kupon akumulowany za minimum 100 zł. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć polskich lig. Od Ekstraklasy do IV ligi włącznie.

Top 3: co tydzień wybieramy trzy najważniejsze mecze danego tygodnia. Po postawieniu kuponu online za minimum 100 zł na wygraną lub remis możesz cieszyć się wygraną, albo odebrać Darmowy Zakład na kwotę 50 zł w przypadku niepowodzenia.

Kornery: po postawieniu dowolnego zakładu na rynki rzutów rożnych za minimum 50 zł możesz odebrać wygraną, albo otrzymać zwrot w postaci Freebetu o wartości 25 zł.

Mniej/Więcej: jeśli lubisz stawiać zakłady pojedyncze na sumę goli, to możesz zminimalizować ryzyko stawiając taki kupon za minimum 50 zł, bo jeśli nie dopisze Ci szczęście to otrzymasz Darmowy Zakład na kwotę 25 zł.

Nocne Granie: stawiając kupon na żywo na sporty amerykańskie, możesz od nas otrzymać Freebet 50 zł, jeżeli nie wejdzie Ci kupon za minimum 100 zł.

Jak otrzymać Freebet w ETOTO?

Po postawieniu kuponu spełniającego warunki danych promocji pojawi się okno pop-up, w którym będziesz mógł odebrać Freebet. Informacja o przyznaniu Freebetu znajdziesz na górnym pasku, pomiędzy otwarte zakłady, a wiadomości. Szczegółowe informacje dotyczące Freebetu, takie jak: data wygaśnięcia, czy kwotę znajdziesz wchodząc w zakładkę „Bonusy: Informacje”.

Jak z tego skorzystać?

Jak odebrać Freebet? Wybierz zdarzenia, które chcesz postawić na kuponie, a następnie poniżej stawki wyświetli Ci się lista Darmowych Zakładów. Wybierz ten zakład, dzięki któremu chcesz postawić kupon, a następnie wybierz „Postaw Zakład”.

Pamiętaj, że każdy Freebet można wykorzystać wyłącznie jednorazowo i do końcowej wygranej nie jest wliczana stawka Darmowego Zakładu.

Jeżeli chcesz postawić kupon za kwotę wyższą niż stawka Freebetu, to wybierz kwotę, za jaką chcesz postawić kupon, a brakująca kwota zostanie pobrana z Twojego salda.

POLECANE

Banner