fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Japonia – Kostaryka (27.11) MŚ 2022 Typy bukmacherskie

Japonia – Kostaryka typy bukmacherskie oraz kursy na spotkanie w grupie E. Japonia po wygranej z Niemcami może przypieczętować awans do fazy pucharowej turnieju.

Japonia – Kostaryka Kursy bukmacherskie

Japonia - Kostaryka Kursy bukmacherskie
Data i godzina spotkania 27.11
Wygrana Japonii 1.46
Remis 4/40
Wygrana Kostaryki 7.75

 

Japonia – Kostaryka Typy bukmacherskie

  • Japonia zwycięstwem może przypieczętować kwalifikację do rundy pucharowej.
  • Kostaryka była największym przegranym pierwszej rundy grupowej Mistrzostw Świata – 0-7 z Hiszpanią.
  • Japonia jeszcze nigdy nie przegrała meczu z Kostaryką.
  • Osiem z ostatnich dziewięciu zwycięstw Japonii to mecze z przewagą +2 bramki.
  • Rozradowana Japonia zmierzy się z największymi przegranymi pierwszej rundy, Kostaryką.

Zwycięstwo Japonii zapewni Samurajom awans do fazy pucharowej po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech turniejów, skazując jednocześnie Kostarykę na kolejne odpadnięcie z fazy grupowej. Wielu ekspertów już na starcie dało awans z grupy Niemcom oraz Hiszpanii. Japonia może udowodnić wszystkim, jak bardzo się pomylili.

NASZ TYP: WYGRANA JAPONII 3-0

Japonia – Kostaryka Analiza

Choć zwycięstwo Arabii Saudyjskiej nad Argentyną nieco przyćmiło ten mecz, to jednak wygrana Japonii z Niemcami w ostatnim meczu z pewnością należy do największych niespodzianek w historii Pucharu Świata. Samuraje przystępowali do tego starcia jako outsiderzy i dali sobie szansę na zakwalifikowanie się do fazy pucharowej kosztem reprezentacji Niemiec.

Japonia nie wygrała dwóch spotkań z rzędu od 2002 roku, ale spotkanie z Kostaryką może okazać się strzałem w dziesiątkę. Kostaryka przegrała w pierwszej rundzie aż 7:0 z Hiszpanią, która sprawiła, że kostarykańskie marzenia zostały zniszczone. Zawodnicy reprezentacji Kostaryki mają przed sobą trudne zadanie, by podnieść się po najcięższej w historii porażce w turnieju Pucharu Świata.

Zespół Kostaryki wygląda jak cień słynnej drużyny, która dotarła do ćwierćfinału w 2014 roku, w turnieju, w którym Keylor Navas pokazał się z doskonałej strony na światowej scenie.  Japończyk Daichi Kamada może jeszcze bardziej podważyć słabą grę defensywy Kostaryki – zawodnik z Frankfurtu zdobył sześć bramek w swoich ostatnich dziewięciu występach w klubie przed międzynarodową przerwą.