fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Katar – Ekwador Typy

Katar – Ekwador pierwsze spotkanie mundialu, mecz otwarcia MŚ 2022. Kto zwycięży? Czy drużyna z Ameryki Południowej okaże się silniejsza od gospodarza turnieju? Sprawdź typy oraz kursy na to spotkanie w ofercie bukmachera ETOTO.

Katar – Ekwador 20.11 Kursy bukmacherskie

Data i godzina spotkania 20.11.2022 17:00
Kurs na Katar 3.30
Kurs na remis 3.15
Kurs na Ekwador 2.38

Sprawdź pełną ofertę na spotkanie KATAR – EKWADOR na stronie bukmachera ETOTO 

Katar – Ekwador 20.11 Typy bukmacherskie

  • Ekwador zdobył 27 bramek w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, co jest ich najlepszym wynikiem w historii
  • W 18 ostatnich spotkaniach z drużynami zajmującymi 50. lub wyższe miejsce na świecie Katar strzelił 33 bramki.
  • W czterech ostatnich spotkaniach otwierających Puchar Świata strzelono 17 bramek.
  • Ekwador zremisował osiem z ostatnich 11 meczów.

Czy Katar poradzi sobie w meczu otwarcia?

Po latach przygotowań do turnieju reprezentacja Kataru może rozpocząć walkę o najcenniejsze trofeum piłkarskie na świecie. Fala kontrowersji oraz krytyki, która zalała debiutującą na Mundialu drużynę jest wręcz niesamowita. W każdym kraju powstały artykuły i głosy ekspertów sprzeciwiające się rozgrywaniem mundialu na przełomie Listopada i Grudnia w Katarze. 

Warto zaznaczyć, że drużyny goszczące czempionat zazwyczaj miały dobry bilans na turnieju. Niemcy, Brazylia czy Rosja w 2018 roku pewnie wygrywały swoje mecze otwarcia, jedynie RPA zremisowało swoje spotkanie z Meksykiem 1-1 w 2010 roku. 

Oczekujemy otwartej gry i wielu bramek

Mecz otwarcia Kataru z Ekwadorem nie będzie prawdopodobnie ucztą dla oka ale może być bogaty w zdobyte gole. Jest ku temu wiele powodów. Po pierwsze, te dwie drużyny spotkały się w Katarze w październiku 2018 roku, w meczu, w którym Katarczycy wygrali 4-3.

Od tego czasu Ekwador przeszedł przebudowę, promując nowe pokolenie, które pomogło im wrócić na Mistrzostwa Świata. Średnia wieku wyjściowych składów Ekwadoru podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata wynosiła 25 lat i 334 dni.

W ostatnich latach Katar sprawdził się w Copa America, Złotym Pucharze Ameryki Północnej i Pucharze Azji. Grają płynnym systemem 5-3-2, prowadzonym przez hiszpańskiego trenera Felixa Sancheza, z naciskiem na szybkie kontrataki i zmianę gry na flankach, aby zaskoczyć przeciwników.

Wiele bramek w meczach otwarcia czy tradycja będzie kontynuowana?

W ostatnich czterech meczach otwierających Mistrzostwa Świata padło łącznie 17 bramek, co daje średnią 4,25 na mecz.  Katar przystępuje do tego spotkania jako mistrz Azji oraz drużyna, która pokonała USA w półfinale Golden Cup. 

W drużynie Kataru wyróżnia się dwójka napastników Akram Afif i Amoeza Ali, zdobywca dziewięciu bramek w Pucharze Azji z 2019 roku. Ekwador podobnie jest drużyną z dużą siłą rażenia w 18 meczach kwalifikacji zdobyli 27 bramek. Ustawieni w formacji 4-3-3 potrafią celnie uderzyć z pola karnego oraz stałych fragmentów gry. 

NASZ TYP : OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA I WYGRA EKWADOR

 

 

POLECANE

Banner