fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nantes – Angers: kursy bukmacherskie, data spotkania i transmisja

Ostatnia kolejka Ligue 1 to przede wszystkim walka o utrzymanie, gdyż układ dolnej części tabeli wcale nie jest jeszcze przesądzony. Tutaj dużo zależy od sobotniego meczu Nantes – Angers. Typy bukmacherskie ułatwiające obstawienie tego spotkania oraz aktualne kursy w ETOTO na ligę francuską znajdziesz poniżej!

Nantes – Angers: kursy bukmacherskie, data spotkania i transmisja

 • Data i godzina spotkania: sobota, 03 czerwca 21:00
 • Typ rozgrywek: 38. kolejka Ligue 1 (ostatnia)
 • Wygra Nantes: 1.33
 • Remis: 5.75
 • Wygra Angers: 9.00
 • Transmisja: Canal+ Sport

FC Nantes – szansa na przetrwanie

Mimo naprawdę kiepskiej dyspozycji Nantes drużyna wciąż z nadzieją może spoglądać w stronę następnego sezonu. Co prawda w poprzedniej kolejce znów przegrali, tym razem 1:2 z Lille, to nadal mają szanse na to, aby uciec ze strefy spadkowej. Kluczowe dla nich będzie zdobycie trzech punktów w pojedynku z Angers. 

 

Jedno jest pewne – Les Canaris wyjdą na murawę zmotywowani i będą walczyć o trzy punkty aż do ostatniej minuty. Zadanie mają o tyle ułatwione, że ich rywalami będą zawodnicy najgorszej drużyny tego sezonu. Czy to wystarczy, aby utrzymać się w Ligue 1? Wszystkiego dowiemy się już w sobotę!

Angers SCO – ostatni mecz w Ligue1

Angers SCO to drużyna, która jeszcze w poprzednich sezonach zdawała się mieć znacznie większe ambicje. Les Scoistes kończyli rozgrywki w okolicach 13. pozycji i nic nie zapowiadało takiego spadku formy.

 

Agners przed ostatnią kolejką ma na koncie tylko 18 punktów, a to znaczy, że nawet do 19. drużyny brakuje im pięciu oczek. Sobotnie spotkanie będzie zatem dla nich występem pożegnalnym w najmocniejszej francuskiej lidze. To może ich zmotywować do bardziej otwartej gry i zdobycia chociaż jednej bramki. Co więcej, na murawę wyjdą podbudowani ostatnią wygraną 2:1 z Troyes.

Nantes – Angers: H2H

Zanim przeanalizujemy typy na Nantes – Angers sprawdźmy, jak obie drużyny radziły sobie w bezpośredniej rywalizacji. Bilans ostatnich wskazuje na lekką przewagę Les Canaris, którzy pozostają niepokonani w tych starciach od sześciu spotkań. Trzeba jednak podkreślić, że o wyniku pojedynku z lutego tego roku zadecydował konkurs rzutów karnych, a wcześniej zespoły dwukrotnie musiały zadowolić się podziałem punktów. 

 

Angers czeka na wygraną z Nantes od października 2020 roku, kiedy to drużyny sprawdzały swoje formy w meczu towarzyskim. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Ostatnie wspólne mecze:

 • Angers 1:2 (karne) Nantes (Puchar Francji, 08.02.2023)
 • Angers 0:0 Nantes (Ligue 1, 07.08.2022)
 • Nantes 1:1 Angers (Ligue 1, 17.04.2022)
 • Angers 1:4 Nantes (Ligue 1, 19.09.2021)
 • Angers 1:3 Nantes (Ligue 1, 14.02.2021)

Kursy bukmacherskie na mecz Nantes – Angers

Nantes stawiane jest przed tym spotkaniem w roli faworyta i potwierdzają to kursy bukmacherskie. Aktualny kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.33, gdy za zakład na Angers bukmacher płaci aż 9.00. W pojedynku jednak nie wykluczamy remisu, a w jego przypadku ETOTO proponuje kurs 5.75.

Nantes – Angers: typy bukmacherskie

Jak obstawiać mecz Nantes – Angers? Typy bukmacherskie faworyzują gospodarzy i nas ten fakt zupełnie nie dziwi. Kanarki wyjdą na murawę zmotywowane i gotowe do walki o utrzymanie w Ligue 1, a to z pewnością pchnie ich do bardziej zdecydowanego ataku. 

 • Nasz typ: wyga Nantes (1.33)

Jakie inne zdarzenia warto umieścić na kuponie? Powinniśmy spodziewać się emocjonującego starcia pełnego dramatyzmu, a to może doprowadzić do nieoczekiwanych zwrotów akcji. W związku z tym proponujemy zakład na to, że obie drużyny strzelą gola po kursie 1.92.

 • Nasz typ na bramki: Obie drużyny strzelą gola „tak” (1.92)

 

POLECANE

Banner