fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nocne granie – poznaj promocję ETOTO na sporty amerykańskie!

Jeśli budziłeś się w nocy, żeby oglądać zmagania zza oceanu, albo znasz wszystkie drużyny MLS jak Mateusz Borek, to czytaj dalej. Opiszemy Ci jak, dzięki promocji „Nocne granie” dostać Freebet 50 zł.

Czym jest promocja Nocne Granie?

Z myślą o nocnych markach i fanach: NFL, NHL, MLS, NBA, MLB stworzyliśmy promocję Nocne Granie, w której możesz otrzymać Freebet, dający możliwość postawienia zakładu bez dodatkowych kosztów.

Jak obstawiać amerykańskie sporty?

Musisz spełnić proste warunki, żeby skorzystać z tej nocnej promocji. Po pierwsze musisz mieć aktywne konto w naszym serwisie ETOTO, z którego aktywnie korzystasz. Poprzez aktywne korzystanie rozumiemy dokonanie minimum dwóch wpłat do naszego serwisu. Następnie stawiasz kupon w zakładzie na sporty amerykańskie, na żywo o wartości 100 zł, a jeżeli wynik okaże się niekorzystny to dostaniesz od nas Freebet 50 zł. Możesz postawić kupon pojedynczy, albo wielokrotny. Pamiętaj tylko żeby nie mieszać na jednym kuponie wydarzeń z różnych sportów, bo wtedy promocja nie zadziała.

Zakłady na sporty amerykańskie: co możesz zyskać?

Po rozliczeniu kuponu, na środku strony ETOTO wyskoczy okno pop-up, do zatwierdzenia bonusu, który do 20 minut trafi na Twoje konto, żebyś jeszcze tej samej nocy mógł postawić darmowy zakład. Wygranej nie będziesz musiał obracać, ale zostanie ona pomniejszona o stawkę Freebetu i tak co tydzień po wcześniejszym zapisaniu się do promocji Nocne Granie . Tylko my oferujemy taki bonus wśród legalnie działających bukmacherów w Polsce. Kiedy już wiesz, jak obstawiać amerykańskie sporty, sprawdź również inne nasze promocje! 

Promocja była aktywna do 31.12.2019

POLECANE

Banner