fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Robert Pasut – Wiek, Wzrost, FAME MMA

Robert Pasut, znany również jako współzałożyciel AbstrachujeTV, to postać, która zyskała ogromną popularność w świecie internetu, zdobywając ponad 3,3 miliona subskrybentów na YouTube. Jego kariera, mimo początkowego sukcesu, doświadczyła jednak spadku popularności, co skłoniło go do poszukiwania nowych wyzwań. Znalazł je w FAME MMA.

Wiek i Wzrost

Pasut urodził się w 1987 roku, co czyni go obecnie 35-letnim zawodnikiem. Sutonator mierzy 185 cm wzrostu i waży 93 kg. To solidne parametry, które z pewnością pomagają mu w ringu.

FAME MMA

Pasut zadebiutował w FAME MMA w 2022 roku, co oznacza, że jest stosunkowo nowym zawodnikiem w tej dyscyplinie. Mimo to, jego występy przyciągają uwagę publiczności. Wygrał swoje pierwsze walki przeciwko Japczanowi i Jacekowi Murańskiemu, co z pewnością dodaje mu pewności siebie na przyszłe starcia.

Jego najnowsza walka miała miejsce podczas wydarzenia FAME MMA 18, gdzie zmierzył się z Dawidem „Dzinoldem” Rzeźnikiem w formacie K-1. Niestety, Pasut przegrał tę walkę po 3 rundach. Mimo przegranej, jego determinacja i zaangażowanie w treningi w Uniq Fight Club w Warszawie pokazują, że nie zamierza się poddawać.

Abstrachuje

Pasut jest nie tylko zawodnikiem MMA, ale również współzałożycielem AbstrachujeTV, kanału na YouTube, który zdobył popularność dzięki humorystycznym filmom. Mimo że kanał doświadczył spadku popularności, Pasut nie zrezygnował z twórczości internetowej. Wręcz przeciwnie, jego udział w FAME MMA przyczynił się do odnowienia zainteresowania jego osobą.

Podsumowanie

Robert Pasut to postać, która z sukcesem przeniosła swoją popularność z internetu do świata sportów walki. Jego kariera w FAME MMA jest wciąż na początku, ale już teraz widać, że ma w sobie determinację i pasję do walki. Czekamy na jego kolejne występy!

POLECANE

 Banner