fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widzew Łódź 2023/24: Skład, Historia, Przewidywania

 

Widzew Łódź to polski klub piłkarski, który od lat cieszy się ogromną popularnością w kraju. Na sezon 2023/24 ma solidny skład, który obejmuje zarówno doświadczonych graczy, jak i młode talenty. Trener zespołu będzie miał do dyspozycji różnorodnych piłkarzy, którzy mają za zadanie osiągnąć sukces w PKO Ekstraklasie.

Skład zespołu Widzew Łódź na sezon 2023/24

Bramkarze:

 1. Henrich Ravas
 2. Jan Krzywanski
 3. Jakub Szymanski

Obrońcy:

 1. Mateusz Zyro
 2. Serafin Szota
 3. Luís Silva
 4. Andrejs Ciganiks
 5. Fábio Nunes
 6. Antoni Klimek
 7. Patryk Stepinski
 8. Mato Milos
 9. Pawel Zielinski

Pomocnicy:

 1. Dominik Kun
 2. Marek Hanousek
 3. Juljan Shehu
 4. Ignacy Dawid
 5. Dawid Tkacz
 6. Fran Álvarez
 7. Kristoffer Hansen
 8. Filip Przybulek

Napastnicy:

 1. Bartlomiej Pawlowski
 2. Ernest Terpilowski
 3. Jordi Sánchez
 4. Imad Rondic
 5. Mateusz Kempski

Historia Widzewa Łódź

Widzew Łódź to klub o bogatej historii, która zaczęła się w 1910 roku. Klub odniósł wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej, a także posiada silną tradycję i grono oddanych kibiców. W sezonie 2023/24 Widzew kontynuuje swoją walkę o sukcesy i awanse w PKO Ekstraklasie.

Przewidywania na sezon 2023/24

Przed rozpoczęciem sezonu 2023/2024 Ekstraklasy, wiele zależy od przygotowania drużyny Widzewa Łódź. Kluczową rolę odegrać będą zarówno nowo pozyskani zawodnicy, jak i obecni piłkarze, którzy będą musieli wykazać się na boisku. Na podstawie dotychczasowych wyników i ogólnego potencjału drużyny, można sądzić, że będą oni dążyć do zajęcia wysokiej pozycji w tabeli oraz osiągnięcia sukcesów w krajowych pucharach.

Skarb Kibica Ekstraklasy

Kibice Widzewa Łódź odgrywają kluczową rolę w motywowaniu zawodników i wspieraniu drużyny podczas meczów. Ich wsparcie na trybunach tworzy niesamowitą atmosferę, która często działa jak „dodatkowy zawodnik” na boisku. Skarb Kibica Ekstraklasy to przede wszystkim oddanie, pasja oraz miłość do klubu, która sprawia, że Widzew Łódź ma jednych z najwierniejszych i najgłośniejszych kibiców w kraju.

Podsumowanie

Widzew Łódź to klub z wielką historią, oddanymi kibicami i aspiracjami na kolejne sukcesy w sezonie 2023/24 PKO Ekstraklasy. Dotychczasowe wyniki i nadchodzące mecze są z pewnością powodem do optymizmu dla fanów, którzy czekają na emocjonujący sezon w wykonaniu swojej ulubionej drużyny. Śledźmy zatem z niecierpliwością kolejne spotkania i wspólnie wspierajmy Widzew Łódź w ich dążeniu do zwycięstwa!

POLECANE

Banner