fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zakłady DNB: na czym polegają? Co to jest Draw No Bet?

Draw No Bet

Zakłady DNB (Draw No Bet) są popularnym rodzajem zakładów bukmacherskich, które pozwalają na uniknięcie straty w przypadku remisu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, co oznacza DNB, jak działa i jakie są jego zalety w porównaniu z innymi rodzajami zakładów.

Czym jest Draw No Bet?

Draw No Bet to angielska nazwa, która dosłownie oznacza „bez ryzyka remisu”. W tym rodzaju zakładów bukmacherzy oferują możliwość obstawienia wyniku meczu bez ryzyka remisu. W przypadku remisu stawka zostaje zwrócona graczowi.

Jak działa Draw No Bet?

Aby zrozumieć, jak działa Draw No Bet, należy wyjaśnić, jak działają inne rodzaje zakładów bukmacherskich. W tradycyjnych zakładach bukmacherskich gracze obstawiają wynik meczu i otrzymują wypłatę w przypadku wygranej. W przypadku remisu lub porażki stawka jest tracona.

W przypadku zakładów DNB gracze mają możliwość obstawienia wyniku meczu bez ryzyka remisu. Jeśli mecz zakończy się zwycięstwem jednej z drużyn, wówczas gracz otrzymuje wypłatę według stawki i kursu ustalonego przez bukmachera. W przypadku remisu stawka jest zwrócona graczowi.

Zalety Draw No Bet

Zakłady DNB mają kilka zalet w porównaniu z innymi rodzajami zakładów bukmacherskich. Po pierwsze, gracze nie tracą pieniędzy w przypadku remisu. Po drugie, kursy w zakładach DNB są zazwyczaj niższe niż w tradycyjnych zakładach bukmacherskich, co oznacza, że gracze mogą otrzymać więcej pieniędzy w przypadku wygranej.