fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bezpieczny Zakład – graj bezpiecznie w ETOTO

Lubisz stawiać zakłady, ale nie lubisz przegrywać? Legalny bukmacher ETOTO przychodzi z pomocą. W tym poradniku, opowiemy Ci w jaki sposób możesz otrzymać zwrot stawki za przegrany kupon.

Co to jest Cashback?

Bezpiczeny zakład w ETOTO, inaczej nazywany Cashback pozwala na zwrot stawki za przegrany kupon. Stawka, po rozliczeniu zakładu, wraca od razu na Twoje konto u legalnego bukmachera ETOTO. Możesz ją wypłacić, albo postawić za nią kolejne wydarzenia w ETOTO.

Jak skorzystać z Bezpiecznego Zakładu w ETOTO?

Skorzystanie z Cashbacku jest bardzo proste, nie musisz się nigdzie zapisywać. Na początku musisz wybrać interesujące Ciebie zdarzenia i dodać je do kuponu. Następnie wyświetli Ci się lista dostępnych nagród do wykorzystania, takich jak Freebet, czy Bezpieczny Zakład. Na końcu pozostaje postawić zakład. Informacja o dostępności Cashbacku pojawi się w górnym pasku, pomiędzy saldem konta, a ikoną wiadomości.

Co to daje?

Pozwala on oglądać mecze zachowując spokój ducha. Jeśli wygrasz, to wygrana od razu trafi na Twoje konto. Nie musisz martwić się niespodziewanymi rozstrzygnięciami, bo w przypadku niepowodzenia otrzymasz od nas zwrot stawki. Pamiętaj, że Cashback możesz wykorzystać wyłącznie jednorazowo.

POLECANE

Banner