fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ETOTO Rejestracja – Jak założyć konto w ETOTO?

ETOTO to popularny bukmacher, który oferuje intuicyjny proces rejestracji, umożliwiający szybkie i łatwe założenie konta. Co ważne, nie wymaga on przesyłania dowodu osobistego, co sprawia, że cały proces trwa zaledwie kilka minut. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak założyć konto w ETOTO.

Kluczowe informacje o rejestracji w ETOTO:

  1. Proces rejestracji: Rejestracja w ETOTO jest prosta i intuicyjna. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej bukmachera oraz w ich aplikacji mobilnej.
  2. Kto może się zarejestrować?: Tylko osoby pełnoletnie. Proces rejestracji ma na celu wyłapanie osób poniżej 18 roku życia. Ponadto, rejestracja dostępna jest wyłącznie dla osób przebywających na terenie Polski.
  3. Bezpieczeństwo: Rejestracja w ETOTO jest w 100% legalna i bezpieczna. Podczas zakładania konta podajesz podstawowe dane osobowe i kontaktowe, ale nie musisz okazywać dowodu osobistego ani podawać numeru rachunku bankowego na tym etapie.

Kroki rejestracji w ETOTO:

  1. Dane do logowania: Podaj adres e-mail (będzie służył jako login), ustal hasło i wprowadź kod bonusowy ETOTO400, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej.
  2. Dane osobowe: Wprowadź swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL.
  3. Ustal limity gry: Po zalogowaniu, ETOTO poprosi Cię o ustalenie limitów na grę, które określają, ile czasu planujesz spędzać na stronie bukmachera.

Konto tymczasowe a konto stałe:

Po rejestracji otrzymasz konto tymczasowe. Aby przejść na konto stałe, musisz potwierdzić swoją tożsamość. Konto tymczasowe ma pewne ograniczenia, takie jak 30-dniowa ważność i brak możliwości wypłaty środków. Konto stałe można założyć po weryfikacji tożsamości.

Weryfikacja konta:

Istnieją dwa sposoby weryfikacji konta w ETOTO: tradycyjne przesłanie dokumentów lub logowanie przez mojeID. Tradycyjna metoda wymaga podania numeru rachunku bankowego i przesłania skanu dowodu osobistego lub paszportu. Metoda mojeID polega na bezpiecznym logowaniu do banku.

Podsumowanie:

Rejestracja w ETOTO jest szybka, łatwa i bezpieczna. Dzięki intuicyjnemu procesowi i atrakcyjnym ofertom bonusowym, takim jak kod ETOTO400, bukmacher ten przyciąga wielu nowych graczy. Jeśli jesteś zainteresowany zakładami sportowymi, ETOTO to doskonały wybór.