fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Obstawianie meczy CS:GO – gdzie i jak to działa?

Zmagania profesjonalnych graczy e-sportowych zyskują coraz większą popularność. Wiele osób twierdzi, że zagoszczą one również na Igrzyskach Olimpijskich. Organizowanych jest wiele turniejów, nawet na naszej arenie krajowej. W tym poradniku, streścimy Ci na czym to polega.

Gdzie obstawiać mecze CS:GO?

Obstawianie meczy CS GO jest bardzo proste, wystarczy wybrać interesujące Ciebie zdarzenia i wybrać stawkę. Spotkania e-sportowe możesz stawiać u legalnie działającego bukmachera ETOTO. Możesz typować nie tylko końcowy wynik zdarzenia, ale też najlepszych graczy, czy zwycięzców poszczególnych rund a nawet map. Zapoznaj się z naszą specjalną promocją na wydarzenia e-sportowe, w której możesz otrzymać dodatkowe 40 zł na grę, i to co tydzień. Sprawdź, jak obstawiać mecze CS GO, lecz najpierw poznaj reguły gry.

Podstawowe zasady gry CS GO

W meczu Counter-Strike: Global Offensive mierzy się ze sobą 10 graczy. Są oni podzieleni na dwie drużyny: terrorystów lub antyterrorystów. Każda drużyna składa się z 5 zawodników. Przed spotkaniem gracze wybierają mapę, na której będą rywalizować. Każdy mecz składa się z 30 rund. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza wygra 16 rund. W przypadku zakończenia spotkania remisem 15-15, przeprowadzana jest dogrywka, która trwa 6 rund. Po 15 rundach następuje zmiana stron.

Sposobów na wygranie mamy kilka. Terroryści muszą wyeliminować wszystkich przeciwników, albo skutecznie zdetonować bombę, na jednym z dwóch dostępnych punktów. Taka bomba eksploduje po 45 sekundach. Terroryści są w lepszej sytuacji, bo nawet jeśli wszyscy zginą a bomba wybuchnie to punkt wędruje na ich konto.

Antyterroryści muszą wyeliminować wszystkich graczy drużyny przeciwnej, żeby wygrać rundę. Kiedy terroryści podłożą bombę, to antyterroryści mogą jeszcze wygrać pojedynek, kiedy uda im się ją rozbroić. Rozbrajanie trwa 10 sekund bez zestawu do rozbrajania lub 5 z zakupionym zestawem. Jeśli bomba nie zostanie podłożona w ciągu trwania rundy, która trwa dwie minuty i któryś z antyterrorystów przetrwa, to również wtedy wygrana trafia na ich konto.

Obstawianie meczy CS GO skinami

Sporą popularnością cieszyło się kiedyś obstawianie meczy CS GO skinami. Są to skórki, które zmieniają wygląd broni dostępnych w Counter-Strike: Global Offensive . Zgodnie z najnowszą ustawą hazardową takie działanie jest zabronione. Złamanie tego przepisu jest wykroczeniem, które podlega karze finansowej. Jesteśmy legalnie działającym polskim bukmacherem i na naszej stronie ETOTO możesz bezpiecznie typować zdarzenia online.

POLECANE

 Banner