fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Premier League gdzie oglądać? Transmisje Premier League

Premier League Gdzie Oglądać

Premier League to jedna z najpopularniejszych lig piłkarskich na świecie, obejmująca 20 klubów z Anglii. Zawody te przyciągają rzesze fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na każdy kolejny mecz. W tym artykule przedstawimy, gdzie można oglądać transmisje Premier League w Polsce.

Transmisje Premier League w Viaplay

Wszystkie mecze Premier League w Polsce będą transmitowane na platformie Viaplay [1]. Dostęp do transmisji będą mieli również klienci telewizji satelitarnej Canal+. Dwa wybrane mecze będą pokazywane na kanałach Canal+, natomiast pozostałe na specjalnie przygotowanych kanałach Event Channel 1-4 [1].

Premier League w Canal+

W przypadku Canal+ istnieje możliwość odbioru tej stacji za pośrednictwem internetu dzięki platformom internetowym takim jak Canal+ Online czy Player.pl [2]. Po wykupieniu odpowiedniego abonamentu można mieć dostęp do wszystkich stacji sportowych, umożliwiających śledzenie Premier League.

Jeśli jesteś odbiorcą satelitarnej TV, to do twojej dyspozycji są kanały Canal+ Sport lub Canal+ Sport 2 [3]. Za ich pośrednictwem będą transmitowane dwa mecze w każdej serii gier.

Wszystkie powyższe opcje umożliwiają oglądanie Premier League w jakości HD lub Full HD. Wszystkie mecze Premier League można również śledzić na żywo na różnych serwisach internetowych oferujących transmisje sportowe. Należy jednak pamiętać, że niektóre z tych serwisów mogą działać niezgodnie z prawem i niosą za sobą ryzyko związane z naruszeniem praw autorskich.

Podsumowanie – Gdzie oglądać Premier League?

Podsumowując, Premier League można oglądać na wielu platformach w Polsce, w tym na platformie Viaplay, Canal+ Online, Player.pl oraz kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 2. Wszystkie te opcje umożliwiają oglądanie mecze w jakości HD lub Full HD. Warto jednak pamiętać, że korzystanie z nielegalnych serwisów z transmisjami sportowymi niesie za sobą ryzyko naruszenia praw autorskich.

POLECANE

Banner