fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Statystyki piłkarskie – jak je śledzić i wykorzystywać przy kuponach?

Grając w zakładach bukmacherskich, trzeba być na bieżąco z aktualną sytuacją w futbolu. Pomimo dominacji kilku zespołów, często dynamika zmian jest tak duża, że trudno jest zaobserwować ją jedynie oglądając mecze. W tym przypadku ogromne znaczenie mają szczegółowe statystyki piłkarskie. Ci, którzy są już doświadczonymi graczami, doskonale wiedzą, że bukmacherka wymaga analitycznego i matematycznego myślenia. Jak więc być na bieżąco ze statystykami piłkarskimi? Czy są narzędzia i aplikacje, które mogą pomóc obstawiać zakłady bukmacherskie?

Kompendium wiedzy Onefootball

Jest to aplikacja, która umożliwia śledzenie statystyk piłkarskich ze wszystkich lig z całego świata. Możemy wybrać interesującą nas ligę i drużynę, po czym otrzymujemy dużą dawkę wartościowej wiedzy na temat jej obecnej sytuacji w lidze, a także wszystkich meczy. Ponadto, możliwy jest wybór opcji otrzymywania na bieżąco w trakcie trwania meczu powiadomień o strzelonych bramkach. W aplikacji znajdziemy statystyki piłkarskie dotyczące wszystkich drużyn, rozegrane przez nie mecze i wyniki. Ciekawą opcją jest wyznaczanie faworytów, a także porównywanie swoich typów z obstawianymi wynikami innych fanów piłkarskich.

Oficjalna aplikacja FIFA

Jest znana chyba każdemu kibicowi piłki nożnej. To właśnie za jej pośrednictwem możemy być na bieżąco ze wszystkimi meczami i wynikami z całego świata. Mamy do dyspozycji aktualności i wiadomości, ale też zdjęcia i filmy wideo. Są też szczegółowe statystyki piłkarskie, które są bardzo pomocne dla graczy w zakładach bukmacherskich. Jest również Coca-Cola World Ranking. Warto jest korzystać z tego rzetelnego źródła wiedzy.

Strona Wyniki na żywo

Nie tylko aplikacje mobilne, ale również strony internetowe są źródłem szczegółowych statystyk piłkarskich. Na uwagę zasługuje strona wynikinazywo.pl. Do wyboru mamy wszystkie ligi i kraje, drużyny z całego świata oraz aktualnie rozgrywane mecze. Są też kursy poszczególnych meczy, a więc każdy gracz ma wszystkie ważne dla niego informacje w jednym miejscu. Ponadto możemy skorzystać ze statystyk oraz bieżących wiadomości dotyczących innych sportów.

Czy możemy bazować tylko na statystykach piłkarskich?

Niektórzy twierdzą, że zakłady piłkarskie to czysta matematyka i niekoniecznie trzeba być wielkim fanem piłki nożnej, żeby wygrywać. Wystarczy opierać swoje działania na szczegółowych statystykach piłkarskich, aby być skutecznym. Statystyki mają ogromne znaczenie, są podstawową pomocą dla graczy, którzy mogą dzięki nim kontrolować aktualną sytuację w ligach. Korzystanie z nich jest jak najbardziej dobrą, a nawet wskazana taktyką. Trzeba jednak zawsze uwzględniać ryzyko błędu. Niejednokrotnie najlepsi przegrywali, a słabsi odnosili sukcesy. To właśnie dlatego, statystyka powinna być jednym z dwóch podstawowych czynników, które uwzględniamy w grze. Drugim jest śledzenie rozgrywek oraz zmian zachodzących w poszczególnych drużynach. Może się okazać, że o zwycięstwie zdecyduje lepsza lub słabsza forma kluczowego zawodnika, jego kontuzja oraz ostatni transfer.

W jaki sposób interpretować kursy przy poszczególnych meczach? Wielu graczy to właśnie nimi sugeruje się najbardziej. Czy jest to dobra strategia? Większy kurs oznacza mniejszą szansę na wygraną drużyny, a jednocześnie większy zysk dla gracza. Nie zawsze jednak to właśnie faworyt zwycięża. Dlatego też kursy należy traktować jako trzeci czynnik obok statystyk piłkarskich i bieżącej sytuacji w drużynach, który ma wpływ na nasze typowanie.

Śledzenie statystyk piłkarskich ma tylko wtedy sens, kiedy robimy to na bieżąco. Zmiany są dynamiczne, często niedostrzegalne przy jednorazowym sprawdzeniu wykresów.