fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

TOP3 – dowiedz się jak odebrać Freebet za postawienie TOPowych wydarzeń w ETOTO

TOP3 to cotygodniowy zbiór najciekawszych, najpopularniejszych i najbardziej wyczekiwanych meczów piłkarskich danego tygodnia. W tym poradniku krótko opowiemy Ci, jak dzięki tej promocji odebrać Freebet 50 zł w przypadku niepowodzenia w typowaniu.

Co to są TOPowe wydarzenia?

Co tydzień nasi eksperci w ETOTO wybierają najciekawsze mecze piłkarskie w danym tygodniu. Jeśli odbywają się ważne derby to z pewnością znajdą się w tej promocji. Lista aktualizowana jest na bieżąco w regulaminie tej promocji.

Jakie warunki muszę spełnić, żeby odebrać Freebet w promocji „TOP3”?

Warunki tej promocji online są bardzo proste. Wystarczy, że posiadasz aktywne konto w naszym legalnie działającym serwisie bukmacherskim ETOTO i dokonałeś na niego przynajmniej dwóch wpłat. Następnie stawiasz na żywo kupon pojedynczy za 100 zł ze środków własnych na wygraną, bądź remis (1X2) na mecz, który aktualnie został wskazany w promocji „Top 3″. W tej promocji nie musisz zwracać uwagi na kursy.

Co może dać mi ta promocja?

Jeśli wcześniej zapisałeś się do tej promocji to w przypadku niepowodzenia otrzymasz od nas Freebet 50 zł i tak co tydzień. Wygrana zostanie pomniejszona o jego kwotę, ale nie będziesz musiał jej obracać. To tylko jedna z wielu naszych promocji, zapoznaj się z pozostałymi!

Promocja była aktywna do 31.12.2019

POLECANE

 Banner